Torty są cudowne w smaku, chociaż niezbyt nadają się na dietę

Kto z nas nie kocha smakowitych tortów? Zwłaszcza na przyjęciach weselnych są najsmaczniejsze. Dzieciaki jednakże raczej nieczęsto potrafią dotrwać do tortu, bo jest już wtedy z reguły bardzo późno. Jednakowoż oczywiście torcik można, a może nawet trzeba zrobić na urodziny swojej pociechy.

tort

Autor: Personal Creations
Źródło: http://www.flickr.com
Ten tekst będzie traktował o wszystkim co ma związek z tortami – głównie dla dzieciaków, choć wiadoma sprawa, że dorośli także z wielką chęcią spożyją co najmniej jeden sporych rozmiarów kawał. Uwaga na własną tuszę; torty są smakowite, lecz piekielnie kaloryczne. Cóż, niemalże wszystko co smaczne jest bardzo kaloryczne. Choć i tak torciki jemy rzadko, więc ogólnie nie ma wielkich powodów do ogromnej paniki o własną linię. Poczytaj więcej o tortach (polecamy rekomendują nas).

Doceniajmy w szczególności torty, które pomimo niemałej kaloryczności są w stanie sprawić, że zjemy sobie dużo witamin oraz wartości odżywczych, które jakby nie patrzeć są niezbędne dla organizmu. A więc niech na torcie będzie możliwie jak najwięcej smacznych owoców, które co prawda nie są niskokaloryczne, ale zasadniczo są czymś niezbędnym.

Pyszne są także torty z dodatkiem alkoholu, ale chyba oczywiste, że dzieci nie powinny w żadnym razie dostać do nich dostęp! W jakim miejscu zatem poszukiwać fajnych przepisów na torty zaadresowane do dzieciaków?

Przykładowo mama chce zorganizować córce albo synowi rocznicę narodzin, zatem jak to dobra mama zamierza przyrządzić tort, a najlepiej torty dla dzieci, to zależy od ilości dzieci na urodzinach. Na Youtube zobaczymy sobie dziesiątki

tort

Autor: Dan Cake
Źródło: Dan Cake

niesamowitych przepisów, nierzadko na własną rękę przygotowanych, oprócz tego można niejako na żywo oglądać piekącego, ponieważ to wszystko co robi najzwyczajniej w świecie nagrywa. Przecież mówimy o Youtube. Więc w zasadzie o tortowe idee nie jest trudno!

OK, można także zamówić tort w jednej z cukierni, ale jakoś nie wydaje się, aby to w każdym przypadku był wyśmienity pomysł. To znaczy tort pewnie będzie mega pyszny, niebo w gębie, ale trochę więcej samodzielności! Własnoręcznie zrobiony tort to coś!