Imprezowe planszówki

Od paru lat gry planszowe strategiczne, logiczne czy bitewne opanowują serca nie tylko dzieci, ale zarazem często serca dorosłych. Wiele osób spotyka się przy planszówkach w domach, kawiarniach, klubach czy świetlicach. Wspólnie podbijają mocarstwa, pokonują potwory, zdobywają potrzebne zapasy i skarby czy wymieniają się artykułami na średniowiecznych szlakach handlowych.

Zestaw gier towarzyskich

Autor: home&you
Źródło: home&you
Gry planszowe dla najmłodszych zdecydowanie są najbardziej popularną kategorią gier. Dla większości ludzi bardziej kojarzą się z zabawą dla dzieci lub młodzieży. Jest to raczej mylne myślenie. Oprócz gier planszowych dla dzieci znaleźć można wiele pozycji dedykowanych dorosłym. Trudno wyobrazić sobie przecież trzecioklasistę grającego w np. Grę o Tron (grę ze skomplikowaną mechaniką i rozbudowaną fabułą dotyczącą m.in.

Jeżeli taki tekst Cię zafrapował, to bez zwłoki wejdź na ten link – ta treść (http://www.angelka.pl/) zapewne również będzie dla Ciebie wartościowa.

wojen) nie wspominając nawet o grach dla dorosłych.

Granie na przykład w gry planszowe karciane będzie wspaniałą alternatywą na wyjście z kolegami do kawiarni czy latem do ogródka. Wiele gier jest wyjątkowo skuteczna do rozruszania domówki czy przy okazji dłuższej opieki nad powierzonymi nam dziećmi. Trzeba mieć jedynie chęci i gry. Nawet indywidualnie można wybrać coś dla siebie i zajmująco spędzić wolny wieczór.

Autor: Klaudia Rakowska, PR Executive

Jeśli nie mamy w najbliższych planach poświęcać sporych pieniędzy na gry, których nie znamy zawsze istnieje możliwość wzięcia udziału w jednym z wielu festiwali gier mających miejsce co jakiś czas w kolejnym mieście. Ciekawą alternatywą do niepewnych zakupów jest też wypożyczalnia gier planszowych, którą prowadzi kilka ze sklepów.

Nie możemy jednoznacznie określić jaka przyszłość oczekuje na gry planszowe, ale w tym czasie przeżywają one renesans i wszystko wskazuje na to, że ich dobra passa potrwa długo.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>