Minusy i plusy wykorzystania telebimów w nowoczesnej reklamie, jak sprawdzają się one w największych miastach.

Jedną z najskuteczniejszych obecnie form reklamy wielkoformatowej są telebimy. Dużą popularność zdobyły stosunkowo niedawno, bo raptem kilkanaście lat temu, a bardzo dużo do tego się przyczynił technologiczny rozwój. W telebimach wykorzystuje się mocne, wydajne diody, jakich światło widać dobrze z daleka, a oprócz tego będą one zużywać bardzo mało prądu.

Telebim reklamowy

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Na każdy piksel składają się trzy diody, to znaczy czerwona, zielona i niebieska. Sterując poziomem świecenia każdej z nich dostaje się końcową barwę danego punktu, czyli dokładnie to, co może zobaczyć odbiorca.

Jeśli opisywana tematyka jest warta Twojej uwagi, wejdź koniecznie tu – ta oferta (https://dekorianhome.pl/salon/wroclaw) na pewno też Cię bardzo zainteresuje.

Telebimy złożone są z paneli, a każdy z nich będzie się jeszcze składał z kilkuset punktów. Ogromnym plusem telebimów jest modułowa budowa, przez to że pojedyncze panele można łatwo łączyć w duże bloki, to zmontowanie dużych urządzeń nie jest trudną sprawą. Z tego też powodu w różnych miejscach zobaczyć można telebimy o bardzo różnych rozmiarach, niektóre z nich mają kilkanaście metrów powierzchni i widać je doskonale nawet z kilometra – polecana oferta.

Telebimy coraz częściej można spotkać w mniejszych i większych miejscowościach. Zlokalizowane są one przeważnie tam, gdzie będzie przebywać dużo ludzi, więc bardzo dobrze się sprawdzają większe skrzyżowania czy pobliże obiektów sportowych i rozrywkowych. Takie położenie sprawia, że reklamy wyświetlane na telebimach są dostępne dla dużej ilości potencjalnych odbiorców, a że często przyciąga ona uwagę przechodniów, to cechuje się ona bardzo dużą skutecznością.

Jednak mimo ogromnych plusach telebimów pamiętać także trzeba o wadach. Najbardziej dokuczliwą jest jasność z jaką świecą, szczególnie nocą. Jeśli telebim szczecin struga świeci za intensywnie, to może oślepiać kierowców i przechodniów, a to niestety może się skończyć wypadkiem. Dlatego też w części miast zostały wprowadzone regulacje precyzyjnie określające, w jaki sposób mogą być montowane telebimy, aby nie powodowały zagrożenia.

Jeśli omawiana problematyka jest dla Ciebie absorbująca, zobacz poza tym więcej szczegółów na stronie (http://www.szklarz.net/kabiny-i-parawany/) tutaj – te informacje także nie powinny pozostać niezauważone!

Dzięki temu będą one bezpieczniejsze, a jednocześnie będą spełniać swoje zadania.