Nowy produkt finansowy – lokata happy, jako jeden z najbardziej opłacalnych produktów dla klientów chcących trochę zaoszczędzić.

W obecnych czasach jest wiele dyscyplin, z których korzystają niemalże wszyscy ludzie. Są to dziedziny elastyczne oraz powszechne, które w dobie rozkwitu gospodarczego i ekonomicznego stale się rozwijają i poszerzają zakres swoich działań. Jedną z takich dziedzin jest dziedzina finansowa, która właściwie na każdym kroku proponuje swoim konsumentom nowe produkty finansowe.

Banki ciągle mają dla klientów nowe oferty

Lokata

Autor: reynermedia
Źródło: http://www.flickr.com

Dyscyplina finansowa jest dyscypliną, która rozwija się niezwykle energicznie pozyskując niemalże każdego dnia nowych klientów. Związane jest to z tym, iż niemal każdy człowiek oraz każda korporacja posiada konto w banku. Wiele transakcji finansowych między przedsiębiorstwami bądź prywatnymi osobami robiona jest teraz w wyraźnej większości pomiędzy bankami przez Internet.

W związku z dużym zapotrzebowaniem jednostek prywatnych a także zakładów obecnie w każdym banku można założyć konto internetowe. Na dzisiejszym rynku finansowym jest spora liczba banków. Toteż każdy z nich nieustannie proponuje własnym obecnym jak i potencjalnym petentom dużo nowych produktów finansowych, które mają nakłonić ludzi do otwarcia w ich banku konta czy również lokaty.

Najlepsza propozycja dla chcących oszczędzaćJednym z takich produktów, które są proponowane klientom jest lokata happy Idea Bank. Jest to lokata, która posiada oprocentowanie 4% a docierające nawet do 5% w skali roku. Co aktualnie jest jedną z najwyższych stawek na rynku. Skierowana jest ona do nowych konsumentów banku. Uważana jest współcześnie za najlepszą lokatę kwartalną na rynku. Lokata happy Idea Bank może być założona na 3 miesiące, po których dostaje się proporcjonalne zyski – sprawdź lokaty bankowe (sprawdź lokaty bankowe).

Aby otworzyć tą lokatę nie trzeba mieć konta w tym danym banku, co niewątpliwie jest dogodną możliwością dla sporej ilości petentów, którzy nie chcieliby zmieniać konta a oferta tej lokaty jest dla nich korzystniejsza niż ta oferowana przez ich obecny bank. Sporym ułatwieniem dla jednostek, które są zainteresowane tą lokatą jest to, iż można założyć ją w mieszkaniu przez Internet po wypisaniu właściwego wniosku.

Pozostałe wiadomości z banku dostanie się za pośrednictwem poczty. Z pewnością lokata happy Idea Bank jest interesującą propozycją dla jednostek chcących zacząć oszczędzać.