Jak powinna prezentować się sala weselna z prawdziwego zdarzenia, czyli skrótowy przewodnik po preferencjach naszych pobratymców

Sale weselne to miejsca, w których spędzamy jedne z najpiękniejszych, lecz i tych często najśmieszniejszych momentów naszego życia. Ogromna w tym zasługa orkiestry, która staje na wysokości zadania i potrafi bawić biesiadników do wczesnych godzin porannych. Nie bez jakiegokolwiek znaczenia będzie też pyszny smak serwowanych potraw i jakość obsługi. A przy tym warto jeszcze wspomnieć, że każda para świeżo upieczonych małżonków ma różne upodobania i przy wyborze sali kieruje się odmiennymi kryteriami.

szukasz sali?

Autor: Porto Bay Hotels & Resorts
Źródło: http://www.flickr.com
A tym najważniejszym wydaje się być poziom czystości, ale na tym historia dopiero się zaczyna.

Na pewno na takiej sali musi być wydzielone miejsce dla orkiestry i powinno być ono w miarę wielkie – tak, aby z łatwością pomieściła się tam kilkuosobowa grupa muzyków wraz z instrumentami. Chociaż większość zespołów ma prywatne nagłośnienie, to jednak sale weselne muszą mieć komplet dobrej jakości głośników oraz mikrofonów. Żadna zabawa weselna nie może się także obyć bez odpowiedniego oświetlenia. A obecnie wielką karierę robią kolorowe światełka laserowe. Państwo młodzi mają naprawdę zróżnicowane gusta, a stawianie żądań bywa na porządku dziennym. Dla wybranych par bardzo ważny będzie krajobraz, który rozpościera się z okien. A jeżeli za tym oknem widać tylko zniszczony mur kamienicy bądź ruchliwą autostradę, to niektórzy od razu opuszczają takie miejsce i kontynuują poszukiwania.

Najlepszym wyborem byłaby sala konferencyjna w warszawie z wyjściem na balkon bądź do ładnie urządzonego ogrodu z sadzawką. Jeszcze jednym kryterium bywa samo wyposażenie wnętrza. Ściany winny być pomalowane plamoodporną farbą, a podłoga obowiązkowo musi być równa – tak, aby w czasie zabaw nikt z gości się nie potknął i nie przewrócił. Najgorszym materiałem na podłogę zdają się być panele, które, jeżeli tylko zostały nieodpowiednio ułożone albo są gorszej jakości, mają tendencję do wykrzywiania się, co z pewnością atutem sali się nie staje.

wesele w stylu góralskim

Autor: Aga Cudak
Źródło: abcslubu.pl
A na zakończenie trzeba byłoby wspomnieć kilka wyrazów o dekoracji. A na nią składają się zazwyczaj: śnieżnobiałe albo różnobarwne obrusy, flakony z kwiatami, świece, balony i wiele innych, jakże potrzebnych gadżetów. I trudno się temu dziwić, gdyż sale weselne to miejsca niezwykłe, wręcz czarodziejskie (sprawdź: hotel pod Wocławiem). To tutaj mają miejsce wydarzenia, które wiele osób zapamiętuje do końca życia – sale weselne.
Kategoria: Bez kategorii
Tagi: , , ,