Co podarować znajomym na nowe mieszkanie? Szukamy sprawdzonych podarków.

Osoby, które nabyły mieszkanie, przy jego urządzaniu zwykle myślą o jego funkcjonalnej stronie i o rzeczach koniecznych do wprowadzenia się. Pole do popisu pozostawiają przyjaciołom, którzy przyjdą na parapetówkę. Co podarować, by wpasować się w atmosferę mieszkania, którego wcześniej nie widzieliśmy i żeby ofiarować coś, co będzie piękne a do tego najzwyczajniej w świecie praktyczne?

reprodukcja

Autor: ErgSap
Źródło: http://www.flickr.com

Obrazy do twojego salonuWarto pomyśleć wcześniej, w wyposażeniu których pomieszczeń chcielibyśmy pomóc. Każdy pokój pozostawia duże pole do popisu, dlatego prześledzimy kilka możliwości. Standardowym podarkiem są naturalnie kwiaty w doniczkach. Jeżeli chcemy zrobić ”pełny” prezent, kupmy przykładowo trzy różne sukulenty i włóżmy je w ceramiczne doniczki. Sukulenty nie wymagają regularnego podlewania ani nadmiernej troski, więc na dobry początek sprawdzą się doskonale. Ponadto – wyglądają świetnie i będą stanowić niebanalną ozdobę.

Czy posiadasz pytania w odniesieniu do omawianej kwestii? Jeżeli tak, to kliknij tu i poznaj informacje (https://lrg-lodz.pl/niszczenie-dokumentow-bydgoszcz/) na prezentowane zapytanie – na pewno będą one niezwykle ciekawe.

Jeżeli rzeczywiście nie wiemy, jakie kolory zastosowano w mieszkaniu, do którego się wybieramy, podpytajmy właścicieli lub zdecydujmy się na sprawdzone barwy – biel, kremowy, beżowy albo na konkretny kolor – doniczki w różnobarwne wzory lub kontrastowe kropki. Przy wyborze roślin możemy również zdecydować się na takie, które odświeżają i oczyszczają powietrze w pomieszczeniach. Jeśli chcemy zrobić mieszkańcom spektakularny prezent, zakupmy obrazy do salonu. Tryptyki na pewno będą wspaniale wyglądać na dużej przestrzeni, na przykład na ścianie nad sofą. Jeżeli chcemy pomóc zająć pustą ścianę, możemy także zakupić naklejki na ścianę, na przykład z cytatem lub elementem przyrody – kwiatami, drzewami, ptakami.

Blaty szklane

Jeżeli natomiast chcemy zakupić coś, co ubarwi jadalnię lub salon, możemy postawić na eleganckie patery szklane. Zarówno te jednopiętrowe – na tort, jak i te piętrowe na ciasto i owoce lub babeczki będą bardzo funkcjonalne. Do patery można dokupić pasującą cukierniczkę i mlecznik. Będą się ładnie komponować na stole. Ale prezentem, jaki również będzie pasował do patery, będzie łopatka do ciasta i widelczyki. Patery szklane i praktyczne dodatki z pewnością kupimy w tym samym miejscu.
Sprawdź eleganckie lustra na wymiar
Jak widać, jest wiele przedmiotów, które można dać świeżo upieczonym właścicielom mieszkania. Dostosujmy upominek do osobowości osoby obdarowywanej i jej gustu, a z pewnością trafimy również z podarkiem do aranżacji mieszkania. Obrazy do salonu z pewnością zawisną na honorowym miejscu, a roślinki znajdą miejsce na parapetach.