Jak schudnąć podczas urlopowego wypoczynku?

Kiedy nadchodzi okres letni, kolorowe czasopisma namawiają tytułami artykułów do zwiększenia aktywności fizycznej i przystąpienia do diety. Wszystko w tym celu, aby podczas wakacji szczycić się zgrabną sylwetką i dobrze prezentować się w bikini. Znacznie rozsądniejszym pomysłem jest jednak połączyć wakacyjny odpoczynek z odchudzaniem, efekty będą długofalowe i o wiele bardziej spektakularne.

dieta

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu

Żeby dieta przyniosła oczekiwane rezultaty, należy nie tylko ściśle przestrzegać jej reguł, ale także mieć dobre podejście do tematu odchudzania. Nasz humor, motywy oraz umiejętność łączenia diety ze sportem mają wpływ na to, czy odchudzanie będzie skuteczne. Właśnie dlatego doskonałym pomysłem będą wczasy odchudzające góry natomiast wydają się najlepszą lokalizacją do tego, żeby przy pomocy specjalistów zrzucać nadprogramowe kilogramy. Urokliwe okoliczności przyrody pomogą się wyciszyć i zrelaksować, a górskie trasy zmotywują do wzmożonej aktywności fizycznej. Turnusy na wczasach odchudzających są tak przygotowane, by odpowiednia dieta oraz ruch przyczyniły się do ujemnego bilansu energetycznego. Rezultaty prędko zauważymy w utracie wagi, a co najistotniejsze – dieta nie spowoduje, iż będziemy czuć się źle, nasz organizm będzie pełen energii i radości życia. A co w sytuacji, gdy nie mamy potrzeby chudnąć? W takich okolicznościach należy rozważyć wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej – zobacz http://www.margaretka-swietokrzyska.pl/. To nowatorska dieta owocowo-warzywna, pomagająca pokonać różnego typu choroby cywilizacyjne. Dzięki jej stosowaniu wyeliminujemy kłopoty z trawieniem, wzmocnimy naturalną odporność i zagwarantujemy sobie lepsze samopoczucie.

pensjonat w górach

Autor: Pawel Pacholec
Źródło: http://www.flickr.com

Dziś wczasy z dietą Ewy Dąbrowskiej to już nie dziwactwo dla zamożnych osób. Coraz więcej ośrodków wypoczynkowych w całym kraju przygotowuje turnusy z fachową opieką lekarską, dobrze ułożonym menu, uzupełniającymi zajęciami sportowymi i relaksacyjnymi, a wszystko to w atrakcyjnej cenie – sprawdź. Jeśli chodzi o wczasy odchudzające góry są same w sobie dostosowane do aktywnego wypoczynku, lecz również i w tym przypadku dobrze jest zdać się na wykwalifikowany personel, który pomoże nie tylko zgubić nadprogramowe kilogramy, ale też zmienić na stałe nawyki żywieniowe. Wczasy, połączone z pielęgnacją zdrowia, wcale nie muszą być katorgą. Wzrastająca popularność tego rodzaju wypoczynku wskazuje, iż urlop z dietą jest skuteczny i przyjemny.