W którym miejscu wskazane jest wybrać się na sprawunki w Bytomiu

Jeżeli wybierasz się na zakupy do Bytomia to naturalnie powinieneś poznać kilka miejsc, jakie bezspornie pożądane byłoby odwiedzić. W Bytomiu znajdziemy między innymi sporo ciekawych galerii handlowych, w jakich znajduje się masa przeróżnych sklepów, na pewno więc należałoby wybrać się do najpopularniejszych galerii w Bytomiu. Których?

Centrum handlowe

Autor: Dick Thomas Johnson
Źródło: http://www.flickr.com
Idąc na zakupy w Bytomiu bez wątpienia warto wpaść do Galerii Handlowej M1 Bytom. Odnajdziesz tu liczne sklepy odzieżowe i obuwnicze modnych marek, a także majętne zaplecze gastronomiczne oraz usługowe. Galeria ( www.kohut-kamien.pl/galeria/ ) M1 Bytom posiada naprawdę dużo do zaoferowania, jest niesłychanie przestronna, gustowna i znajduje się tu niemało atrakcyjnych sklepów, gdzie kupisz polecana strona Po zakupach zdołasz wybrać się na wspaniałą kawę czy też pizzę, czy też skorzystać z innego lokalu gastronomicznego, bo w tej galerii z pewnością ich nie brak.

Wózek z zakupami

Autor: Jeff Djevdet
Źródło: http://www.flickr.com

Szeroką atrakcją w Bytomiu cieszy się również Agora Bytom, Galeria Handlowa, która na terenie Bytomia powstała dosyć niedawno. Od samego początku wzbudziła ona szerokie zaciekawienie, nic więc dziwnego, że wiele ludzi planując zakupy w Bytomiu wybiera się właśnie tam, aby kupić np. dowiedz się więcej na stronie www. Agora Bytom to nowoczesna, ładna i niezmiernie wielka Galeria Handlowa, która znajduje się w samym centrum miasta na placu Kościuszki. Jest to miejsce, do którego można przyjść na zachwycające zakupy, ale nie tylko, ponieważ Agora Bytom to dodatkowo inwestycja kulturalna i rozrywkowa, znajdują się tu nie tylko sklepy popularnych marek, ale również liczne restauracje, kawiarnie i kina, ponadto możemy tu też odwiedzić galerię sztuki i piękną kameralną salę widowiskową. Znajduje się tu też plac zabaw dla dzieci, na jakim pod opieką wykwalifikowanych ludzi można zostawić swoje pociechy na okres zakupów oraz także nowomodny muzyczny klub PIN-UP. Bezsprzecznie zakupy w Galerii Agora Bytom okażą się wybornym przeżyciem, szczególnie, iż wiele sklepów proponuje liczne promocje, rabaty i bony, dzięki czemu niemało rzeczy możesz nabyć po znacznie tańszych i bardziej dostępnych cenach.