Lecisz na urlop i nie masz gdzie zostawić auta? Lotnisko we Wrocławiu ma dla Ciebie inicjatywę!

Wybierając się w podróż samolotem nie za każdym razem możemy przyzwolić sobie na pozostawienie pojazdu pod blokiem choćby z aspektów bezpieczeństwa. W szeregu przypadków jest również zagadnienie z podwózką pod lotnisko za sprawą kogoś bliskiego. Potrafimy wtedy skorzystać z parkingu tuż przy nim.

Parking

Autor: Nicolas Senaud
Źródło: http://www.flickr.com
Ochrona i doglądanie zapewniają nam bezpieczeństwo samochodu, a więc nie będziemy musieli się troszczyć w ciągu wyjazdu o przypuszczalne straty. Parking przy lotnisku we Wrocławiu jest umiejscowiony dosadnie przy terminalu, z tej przyczyny nie ma nieodzowności dojazdu do powierzchni odlotu busem. Dopuszczalna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca.

Może Cię zainteresować:

Przed terminalem mieści się tzw. rejon przykrótkiego postoju (Kiss & Fly). Łączny czas bezpłatnego przejazdu i postoju w zonie wynosi 10 minut. Kiedy chodzi o parking długoterminowy, jest opcja dokonania rezerwacji online, faktura słana jest w takim razie drogą mailową. Mamy w takim przypadku pewność miejsca, jakie wyłowiliśmy sobie z mapy. Władze lotniska zachęcają do skorzystania z parkinkgu VIP zlokalizowanego najbliżej dojścia do terminalu. Jest to usługa dla klientów, jacy respektują sobie czas i swoją intymność oraz oczekują osobnej obsługi w wygodnych wymogach.

Zagwarantowany jest poświęcony personel przeszkolony w aspekcie protokołu dyplomatycznego, wygodne udogodnienia do relaksu albo pracy zarówno przed, jak i po wyprawie, osłona bezpieczeństwa, odprawa paszportowa i celna. Korzystając z takowej usługi oszczędzamy czas przez perfekcyjne przycięcie procedur lotniskowych, przez co da się pokazać się na porcie lotniczym nieraz 20 minut przed odlotem.

Lotnisko Wrocław posiada także strefę dla niepełnosprawnych. Parking dla tego rodzaju osób położony jest w poręcznym miejscu, obok wejścia do terminalu.

Ten odnośnik (http://www.osadanaochodzitej.pl/wirtualny-spacer.html) kieruje do niezwykle ciekawej witryny, która zawiera równie fascynujące dane na opisywany temat.

Punkty parkingowe są znakowane odcieniem niebieskim oraz szczególnymi znakami – źródło.

Nowoczesne lotnisko w miejscowości Wrocław jest wyposażone w znakomity i tani parking dla podróżujących. Jest on zaadaptowany tak samo dla niepełnosprawnych jak i sprawnych ludzi. O ile staramy się z kolei błyskawicznie dostać się do samolotu unikając formalności, winniśmy skorzystać ze strefy VIP.