Jakich produktów poszukują w internecie reprezentantki płci pięknej, tak te kilkudziesięcioletnie, jak i te po czterdziestce

Umiejętność obsługi peceta jest dzisiaj bodajże jedną z najważniejszych kompetencji. Tak ośmioletnie dziewczynki, jak i nastolatki i dorosłe kobiety ciągle poszukują w internecie interesujących przedmiotów. Dzieci kierują się głównie preferencjami swoich przyjaciółek, a kobiety po pięćdziesiątce myślą o tym, aby zrobić zakupy po atrakcyjnych cenach. Z tego powodu dziewczynki wpisują w Google hasło truskawkowe ciastko gry, a potem wskazują ojcom wybraną grę i proszą o jej kupno.

podczas grania

Autor: BagoGames
Źródło: http://www.flickr.com

Z kolei dorosłe panie także mają petycje, tym razem do małżonków, żeby ci dołożyli się do pięknej sukienki na lato. Powszechnie wiadomo, że koledzy z podwórka uwielbiają po szkole grać w rozmaitego rodzaju gry. Czasami tą pasją udaje się też zarazić młodsze siostry. O ile młodzi panowie wybierają gry przygodowe, o tyle dziewczynki wolą te strategiczne lub symulacyjne. Pierwszym krokiem jest znalezienie odpowiedniej gry. To jednak nie bywa zbyt trudnym zadaniem – w sieci roi się od gier, a opiekunowie starając się sprostać wymaganiom ukochanych córek, wpadają w sidła wirtualnych zakupów.

Jeśli masz ochotę odkryć jeszcze inne informacje na opublikowany tutaj temat, zobacz tekst, a bez dwóch zdań on także okaże się dla Ciebie wyjątkowy!

Na popularnych portalach aukcyjnych można łatwo zakupić np. grę Sims 2 lub 3 i wiele, wiele innych, więc żaden troskliwy tata nie powinien narzekać na mały wybór. Inne warte spróbowania propozycje tu: Link tu.

Czasami młode reprezentantki płci pięknej mają jednak kompletnie inne preferencje i w dzieciństwie zamiast bawić się w sklep, wolą siedzieć przed ekranem komputera i grać w takie gry, w jakie gra starszy kolega. Te starsze i bardziej gospodarne chłopczyce będą chciały same kupić w internecie gry gietea. Z niewielką pomocą dorosłych jest to możliwe. W taki oto sposób szał internetowych zakupów ogarnia też najmłodszych. Mogą oni wybierać spośród mnóstwa gier, które oferują sprzedawcy, a przy okazji uczą się samodzielności, która jest przydatna w dorosłym życiu. W tym miejscu więcej: sprawdź.

Autor: derobert

Gdy nastolatki dorastają, to wtedy właściwie nie szukają w internecie gier, a ich uwaga skupia się szczególnie na strojach i dodatkach. Kobiety chętnie nabywają w sklepach wirtualnych te towary, a konkretniej te elementy garderoby, które wcześniej widziały na wystawie miejscowego sklepu z odzieżą. Zamawiając w sieci dwie lub cztery torebki filcowe zaoszczędzają również na transporcie. W ten sposób przyjaciółki kupują dla siebie wiele przedmiotów – jedna czterdziestolatka zamawia parę różnych wzorów, aby panie nie przyjeżdżały do biura w identycznych bluzkach czy dżinsach.