Praktyczne zapobieganie zagrożeniu pożarowemu jest bardzo ważne

Idealna firma? W sumie można godzinami wymieniać cechy firmy, w której aż chce się codziennie pracować. Najczęściej nie za bardzo przepadamy za pracą, wielkimi farciarzami są te osoby, które kochają to co robią zawodowo, a jeszcze oprócz tego nie należą do nieszczęśliwego grona ludzi o kiepskich zarobkach. Jednakże kasa to nie wszystko!

szkolenie

Autor: Waag Society
Źródło: http://www.flickr.com
W perfekcyjnej firmie pracownicy powinni czuć się bezpiecznie. Skoro ludzie myślą, że ich szef nie potrafi zapewnić podstawowych warunków, trudno zbytnio się dziwić, iż nie przepadają za miejscem pracy. Nikt raczej nie jest masochistą…

A więc: co zaradzić jeżeli firma na ten moment na nieszczęście nie jest w stanie spełniać najbardziej znaczących standardów bezpieczeństwa? Na całe szczęście nie https://www.effector.com.pl/pl/okiennice/ można powiedzieć, że czymś najzupełniej niemożliwym jest poprawienie warunków, w szczególności, iż to się mega opłaca. Zainwestuj w stolarkę przeciwpożarową – drzwi ppoż (szczegóły tu: http://mercor.com.pl/pl/produkty/oddymianie-grawitacyjne/%C5%9Bwietliki-sta%C5%82e/) ei30 Nie rozchodzi się nawet o etykę, zadowolenie swoich pracowników, ale również choćby kary. A wiadoma sprawa: w wielu przypadkach polscy urzędnicy są wielce upierdliwi, a więc nigdy nie ma z nimi fajnie.

Na przykład należy ochronić wszystkich przed pożarami. Ciągle ochrona PPOŻ i BHP zasadniczo pozostawia wiele do życzenia. Niby jesteśmy od dekady członkiem UE, lecz czy faktycznie przestrzegamy praw, norm? Sytuacja na całe szczęście się poprawia, lecz ciągle zagrożenie pożarowe w przeciętnej polskiej firmie nie należy do niewielkich. Tutaj mała prośba do osób odpowiedzialnych w firmie za bezpieczeństwo pracowników: może zainwestowanie czasu oraz finansów w szkolenia przeciwpożarowe ma sporo sensu? Wiedza to coś wielce znaczącego – w każdej dziedzinie, także w ochronie przeciwpożarowej. Kliknij w link przynajmniej każdemu z pracowników będzie bardzo dobrze znana instrukcja bezpieczeństwa pożarowego (więcej o usłudze) – w sumie to powinna być podstawa. W polskich szkołach niestety naucza się kompletnych głupot, które przenigdy się do niczego nie przydadzą. No cóż, byłoby perfekcyjnie gdyby mocniej stawiano nacisk na nauczanie związane z pożarami. A w razie jakichś pytań dotyczących bezpieczeństwa przeciwpożarowego, proszę zadawać wszelakie pytania.