Kilka rad na temat wspomagania organizmu dla ludzi aktywnych.

Żyjemy aktywnie, a częstokroć nie potrafimy dbać o właściwą dietę. Nierzadko pomimo niej powinniśmy wspierać się preparatami suplementującymi dietę Co proponuje nam w tej dziedzinie rynek?

odżywianie zdrowe

Autor: Good One PR
Źródło: Good One PR

Nieprzerwanie w stresie i na wysokich umysłowych obrotach od rana do wieczora? Do tego “ulepszona” żywność, proste węglowodany i niedobre tłuszcze. Często jeden posiłek dziennie – tuż przed pójściem spać, za to, by nadrobić braki, bardzo obfity. Jeżeli mamy zastrzeżenia co do jakości naszego żywienia, powinniśmy sięgnąć po suplementację.

Cały czas masz znaczne kłopoty ze znalezieniem interesującej oferty? Nie przejmuj się – sprawdź te propozycje, one z pewnością Cię nie rozczarują.

Vital stack to produkt, który wspomaga nas w uzupełnianiu niedoboru witamin i minerałów (przeczytaj więcej tutaj). Zawarte w nim komponenty są niezbędne dla zachowania wysokiej witalności oraz sprawnego biegu procesów metabolicznych. Uzupełniono go o trzy ważne aktywatory metaboliczne czyli: cholinę, inozytol i L-karnitynę. Działanie tych aktywatorów polega na tym, iż wspierają pamięć i koncentrację oraz proces produkcji energii z kwasów tłuszczowych. Produkt Vital stack drink to koncentrat 1000 ml, z którego otrzymamy ponad 65 litrów napoju. Jest dzięki temu bardzo łatwy w użyciu, ma pyszny orzeźwiający smak.

Testosteron to podstawowy męski hormon płciowy, bardzo ważny dla właściwego funkcjonowania organizmu. Jego poziom zmniejsza się wraz z upływem lat, lecz współcześnie kłopot z jego niedoborem mogą mieć nawet mężczyźni w młodym wieku. Oddziaływanie na jego niski poziom mają takie czynniki jak: styl życia, niezdrowe nawyki żywieniowe, niedobór aktywności fizycznej czy stres. W tym przypadku też można pomyśleć o suplementacji.

suplementy - testosteron

Autor: Chris Potter
Źródło: http://www.flickr.com

Trec daa ultra to całkowicie bezpieczny produkt wspomagający tworzenie testosteronu i funkcje metaboliczne (czytaj o trec daa ultra). Dzięki obecności kwasu D-asparaginowego powiększa poziom aktywnego testosteronu i sprawnie stymuluje jego produkcję. Występuje w łatwych do łykania kapsułkach. Efektywność trec daa ultra potwierdzają badania kliniczne.
Gdy trenujesz, a nie jesteś zadowolony z efektu, warto sięgnąć po trec daa ultra. Dzięki jego działaniu już po niedługim czasie używania mięśnie będą twarde, mocne i masywne. Ilość zażywana zależy od tego, czy w tym dniu będzie się ćwiczyć.

Ten produkt będzie również odpowiedni dla mężczyzn, jacy odczuwają pogorszenie swojej sprawności seksualnej.