Czym reiki i w jaki sposób może ono nam umożliwić pomoc w różnego rodzaju problemach życiowych?

Ostatnio coraz częściej słyszymy słowo Reiki, nie zawsze jednakże wiemy, co ono dokładnie znaczy. Ta w zasadzie stara metoda uzdrawiania przy pomocy mocy cieszy się dzisiaj dość dużym powodzeniem wśród ludzi, którzy kochają stan całkowitego oczyszczenia duszy i ciała. Ale na czym konkretnie poleca cały koncept?

Reiki stanowi alternatywną metodę uzdrawiania wyłącznie przy zastosowaniu energii płynącej przez dotyk. W aktualnych czasach cieszy się ona coraz większym powodzeniem powodzeniem – nie tylko w takich aglomeracjach jak Warszawa, lecz również w mniejszych miastach, jak Cieszyn – i jest często używana przez ludzi cierpiących na różnego rodzaju bóle i choroby – sprawdź: usługi tarota w Cieszynie. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że każda nowoczesna wróżka proponuje zabiegi tego typu.

Każda nasza strona www zawiera tylko interesujące dane, które zostaną Ci w głowie na długo, zatem śmiało kliknij również tu.

Kuracje te zostały również zastosowane przez niektóre szpitale świata jako terapia uzupełniająca, której celem jest poprawienie samopoczucia pacjentów. Koncept

ogląd - muzyka

Autor: Tomasz Ośmiałowski
Źródło: http://www.flickr.com
reiki zasadza się na klasycznej filozofii, że za wszystko na naszym świecie odpowiedzialność ponosi harmonia. Jeśli więc coś nam dolega lub jesteśmy chorzy, oznacza to, że nasza harmonia wewnętrzna została zahamowana. Cały proces polega na kumulowaniu białej energii w uzdrawiającej osobie. Następnie wróżka lub uzdrowiciel nakłada ręce na bolącym lub chorym miejscu i oddaje swoją energię pacjentowi – wróżka w Cieszynie.

Reiki działa dzisiaj jako pseudonauka i jest zaprzeczany zarówno przez Kościół Katolicki, jak i naukę. Wszystkie udane przypadki leczenia, w których pomogło reiki przypisywane są efektowi placebo. Osoby, które wypróbowały reiki są jednakże jednogłośne – efekt jest nieziemski i warto go wypróbować.