Szybko i bezpiecznie – postaw na polską firmę kurierską

Wybierając firmę kurierską chcemy, aby przesyłka dotarła do celu w krótkim czasie oraz w nienaruszonym stanie. Dodatkowym atutem, który gwarantuje nam poczucie bezpieczeństwa jest sprawny kontakt z dyspozytorem na każdym etapie realizacji. Okazuje się, że na ogólnopolskim rynku już od wielu lat funkcjonuje firma, która oferuje wysoką jakość przesyłek, jak również transport drogowy.

wyobrażenie - firma

Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com

Patron Service działa już od 1990 roku, oferując swoim klientom przede wszystkim usługi przesyłek kurierskich. Filary firmy to szybkość, elastyczność i komfort. Standardem jest zapewnienie kontaktu w czasie realizacji usługi, za pośrednictwem dedykowanego przedstawiciela Patron Service Ponadto, oferta jest dostosowana do zróżnicowanego klienta.

Kliknij bez obaw tu a stwierdzisz, że w najświeższym źródle zaprezentowano niesamowicie ciekawe informacje. One także są dające do myślenia.

Z usług tej firmy, korzystają osoby prywatne, firmy handlowe oraz produkcyjne, biura, agencje reklamowe i instytucje finansowe.

Należy wyróżnić cztery działy usług świadczonych przez Patron Service: serwis lokalny, krajowy, międzynarodowy i transport drogowy. Pierwszy wymieniony dział dotyczy paczek i listów przesyłanych w obrębie miasta. Przesyłki te dostarczane są do odbiorcy jeszcze w dniu nadania. Zlecenia realizowane są w dni robocze, w godzinach 9 – 18. Natomiast serwis krajowy dotyczy paczek i listów przesyłanych w dowolne miejsce w Polsce.

Jeżeli uważasz, że omawiany tu post jest wartościowy i poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a odnajdziesz więcej informacji pozycjonowanie seo!

Dostarczenie przesyłki następuje na następny dzień, maksymalnie w drugiej dobie. Można jednak skorzystać ze specjalnego, przyspieszonego trybu doręczania, w którym przesyłka trafia na adres odbiorcy jeszcze tego samego dnia bądź w rano następnego dnia. Następny wymieniony dział, a więc serwis międzynarodowy odnosi się do przesyłania paczek oraz listów w obrębie terytorium Unii Europejskiej. Usługi międzynarodowe realizowane są w dni robocze, w godz. od 9 – 17. Warto wiedzieć, że możliwe są również realizacje w pozostałych dniach i innych godzinach, po wcześniejszym porozumieniu z dyspozytorem. Z kolei chcąc skorzystać z usługi transportu drogowego trzeba wziąć pod uwagę, iż na jej koszt składają się dwie opłaty – opłata drogowa oraz dodatek paliwowy (czytaj pełen raport tutaj >>> ). Pierwsza jest ryczałtowa, jej wysokość to 4,5%. Wysokość dodatku paliwowego kształtuje poziom ceny oleju napędowego. Firma każdego miesiąca publikuje komunikat o wysokości opłaty za zlecenia transportu drogowego, doliczanej do cen podstawowych.