Wybieramy salę na wesele – wskazówki

Zabierając się do zorganizowania ślubu, zaraz po doborze narzeczonej/narzeczonego musimy podjąć decyzję , w którym miejscu odbędzie się wesele. W tym krótkim przewodniku postaramy się zgromadzić i opisać najważniejsze rzeczy, na które warto zwrócić uwagę wybierając salę na wesele. Oczywiście niełatwo będzie znaleźć lokal doskonały, to jest spełniający każde opisane kryteria. Sami już będziecie musieli podjąć decyzję, które kwestie będą dla was najistotniejsze.

sale weselne

Autor: rekre89
Źródło: http://www.flickr.com
Nie ma nic lepszego niż głos przyjaciół, jacy gościli w danej sali na weselu. Do sądów w sieci internetowej na temat konkretnych knajp dobrze jest podchodzić z ostrożnością. Z całą pewnością każdą salę którą bierzecie pod uwagę należy zobaczyć osobiście, najlepiej widzieć parę gospód dla porównania a decyzję podjąć na chłodno, omawiając każde wady i atuty, a nie na miejscu pod presją managera, czasami nęcącego obniżkami- zobacz kompletną ofertę pod adresem.

Wspaniale gdy w okolicy jest ładnie. Dla poniektórych osób bywa to na tyle ważne, że rzutuje na ich całościową ocenę wesela. Najlepiej jest kiedy sale weselne mieszczą się troszkę na uboczu, w jakimś cichym oraz uroczym zakamarku. Gdy zaś chodzi o odległość od kościoła bądź urzędu, to najogólniej obowiązuje zasada im bliżej tym lepiej. Znakomicie jest, jeżeli weselnicy są w stanie dotrzeć do sali pieszo.

Na sali weselnej

Autor: Данила Артемович
Źródło: http://www.flickr.com

Polegajcie na intuicji a także wrażeniu które zrobi na was gospodarz lokalu w czasie pierwszych spotkań przed weselem. Niepunktualność, roztargnienie, problemy z kontaktem czy lekceważenie klientów i jego pytań źle wróży na przyszłą współpracę. Dobrze jest jeśli w dniu wesela manager lub właściciel jest cały czas na miejscu. Najlepsze będą sale, w jakich sala bankietowa jest powiązana z salą taneczną w otwarty sposób. Wtenczas goście siedzący przy stołach widzą oraz słuchają na bieżąco co dzieje się na parkiecie jak też w każdej chwili zdołają włączyć się do zabawy czy po prostu brać udział obserwując innych weselników zabawy- http://www.mojekonferencje.pl/katowice/holiday-inn-dabrowa-gornicza.

O jedzeniu ciężko pisać, ponieważ częściowo to temat gustu – przecież jeden lubi flaczki, inny rosołek. Jest jednak kilka podstawowych reguł. Przede wszystkim winniście oczekiwać przygotowania posiłków ze świeżych półproduktów w dniu wydarzenia. Jeśli idzie o ilość dań to nie za każdym razem więcej znaczy lepiej.