Błyskawicznie oraz naturalnie – smakowite obiady na twym stole.

Aktualnie kuchenna moda kładzie duży nacisk na zdrową żywność. Dużo warzyw, niewiele tłuszczu w mięsiwie potrawy umiarkowanie bądź nisko kaloryczne. Co robić, aby stawić czoło tym prawidłowym skądinąd wymaganiom?

Odpowiedź częściowo zawiera się w akcesoriach, których używamy podczas podgrzewania potraw. Godne polecenia są w takim przypadku gęsiarki, nazywane również współcześnie brytfannami. W porządnych gęsiarkach, nie tylko podgrzejesz gęś w piekarniku, ale dodatkowo poddusisz warzywa, przysmażysz cokolwiek lub też ugotujesz. Wiele gęsiarek wyposażono w specjalistyczną powłokę, dzięki której potrawy nie przywierają do dna. W trakcie podgrzewania posiłków uwalnia się sok w nich zawarty, co pozwala na dokładanie małej ilości tłuszczu.

Czy rozważana problematyka bardzo Cię zaintrygowała? Jeżeli tak, to kliknij ten link, a tam zobaczmy także (https://www.cafepanamera.com/kawiarki/) podobne artykuły.

Jeżeli chcemy mieć chrupiące mięso, wystarczy skorzystać z gęsiarki bez przykrycia. Jeśli natomiast chcemy co nieco poddusić, wówczas zakładamy przykrycie.

gastronomia

Autor: Pierre LANNES
Źródło: http://www.flickr.com
umeblowanie

Autor: Artur Nowacki
Źródło: http://www.flickr.com
Wszechstronność brytfanny zaskakuje, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że niektóre naczynia przeznaczone są do postawienia na kuchence indukcyjnej. Kuchenki takie są aktualnie niezwykle modne. Aby dowiedzieć się, czy naczynia, jakie mamy w domu to brytfanny indukcyjne, należy sprawdzić, czy na ich spodzie widoczne jest specjalne oznaczenie. Jeśli ów test nie był zdany pomyślnie, nie ma kłopotu. Brytfanny indukcyjne muszą posiadać własności magnetyczne, zatem po prostu przystaw magnez do dna naczynia i przekonaj się, czy nastąpiło się przyciąganie.

Jeżeli masz kuchenkę indukcyjną, ale nie nabyłeś póki co brytfanny indukcyjnej, kup ją u polecanego dostawcy. Ciesz się smakowitym oraz zdrowym obiadem co dnia.