Przpełnione akcją strategiczne gry planszowe dla wielu graczy

W tym materiale przejdziemy wpierw do odległej przeszłości, by zostać jednym z siedmiu antycznych władców. Potem poznamy sadystyczny, krwawy oraz przepełniony matactwami czas średniowiecznych królów, żeby skończyć naszą wycieczkę na fantastycznym świecie rodem z Władcy Pierścieni.

rower
7 cudów świata gra strategiczna, jaka zdumiewa pięknymi, pełnymi kolorów grafikami, przeniesie graczy do antycznego świata najstarszych imperiów oraz wciela w role największych władców, których znał wówczas świat. Każdy z grających będzie mógł budować potęgę swego imperium wedle autorskiego pomysłu. Rozgrywka złożona jest z 3 etapów tzw. Wieków, w czasie których uczestnicy, po otrzymaniu do rąk kart sami zdecydują co chcą z nimi zrobić, gdyż każdą kartą można grać na trzy różne sposoby! Mamy możliwość również handlować z sąsiednimi graczami.

Skoro czytasz niniejszy tekst, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niesamowicie pasjonujący. Tu także jest notka z serwisu, która posiada podobne tematy.

Wszystko po to, by wybudować najmocniejsze mocarstwo.

Gra o Tron gra planszowa słynnego na cały świat serialu przeniesie uczestników prosto do pełnego intryg uniwersum stworzonego przez Georga R.R. Martina. W trakcie emocjonującej rozgrywki możemy wcielić się w przywódców pięciu domów : Lannisterów, Greyjoyów, Martellów, Starków i Tyrellów, żeby po fatalnej śmierci Roberta Baratheona zdobyć Żelazny Tron. Gra złożona jest z dziesięciu tur, natomiast każda tura z trzech faz : zderzeń, rozkazów oraz akcji. Ale to w środkowej dojdzie do największych intryg. Im bliżej końca będziecie tym więcej przymierzy zniszczymy, ponieważ zwycięzca może być tylko jeden.

Jeżeli chciałbyś przekazać komuś informacje na prezentowany wątek, to wejdź na link oraz poczytaj szczegóły (http://kodak.wroclaw.pl/system/oferta/zdjecia-paszportowe) odnoszące się do tego zagadnienia – na pewno go zaciekawią.

Jak to powiedział niegdyś Machiavelli : „cel uświęca środki” – w czasie gry zobaczysz do czego sam jesteś zdolny.

warhammer diskwars

Autor: Nordwalk
Źródło: Nordwalk
Trzecią grą będzie Warhammer Diskwars czyli pełna emocji, wypełniona potyczkami gra strategiczna, która przeniesie rozgrywających do Starego Świata, w którym orkowie, elfy, Imperium oraz Chaos toczą bój o panowanie nad światem. Potyczki są intensywne, wrogowie będą się ścielić obficie, dlatego musisz na bieżąco modyfikować taktykę, żeby zwyciężyć – dokładnie jak na prawdziwej wojnie.

Kiedy dysk z postacią twojego bohatera utraci wszystkie punkty witalności przegrasz, dlatego musisz z rozmysłem rozkładać dyski pozostałych jednostek, by dobrze go chronić.
Wszystkie trzy gry są intensywne. W pierwszej budujecie ogromne mocarstwa, w drugiej za każdą cenę chwytacie władzy natomiast w ostatniej każdy jest waszym wrogiem, liczy się jedynie by nie zginąć.