Którą książkę polecimy na długie wieczory? Zobacz teraz!

Jesień zazwyczaj sprzyja większej liczby przeczytanych książek. Jeśli Ty także nie wyobrażasz sobie jesieni bez dobrej książki, kubka parującej herbaty oraz kilku godzin spędzanych na kanapie, wtedy z pewnością powinieneś sprawdzić, jakie konkretnie są nasze typy czytelnicze na nadchodzące zimne dni!

Powieści sensacyjne
Jesienią zazwyczaj oczywiście najlepiej sprawdzają się wszelkiego rodzaju powieści kryminalne czy sensacyjne.

Interesuje Cię ta sprawa? Jeżeli poszukujesz uzupełniających informacji, które także będą pomocne, kliknij ten link oraz sprawdź więcej w tej treści.

Jeżeli chcesz zagwarantować sobie rozrywkę na długie wieczory, wtedy oczywiście musisz sięgnąć po dowolną serię kryminałów – jak na przykład „Nielegalni” Vicenta Severskiego. Nie be powodu audiobook Nieśmiertelni jego autorstwa najczęściej jest wymieniany jako jednak z najlepszych pozycji tej jesieni. Jeśli zaczniesz czytać trylogię Severskiego, niewątpliwie nie będziesz mógł się od niej oderwać na dłuższy czas. Tego rodzaju książki to znakomita propozycja na dłuższe zimowe wieczory, nic więc nadzwyczajnego, że zarówno książka jak również audiobook Nieśmiertelni biją prawdziwe rekordy popularności. Jeżeli chcesz sobie zagwarantować wysokiej jakości rozrywkę, wówczas na pewno nie będziesz żałował tego wyboru.

audiobook nieśmiertelni

Autor: Urko Dorronsoro
Źródło: http://www.flickr.com

Co dodatkowo?
Zimą możesz również skupić się na wszelkiego rodzaju powieściach obyczajowych.

Zwykle są one lekko napisane, stanowią więc dobrą rozrywkę w wypadkach kiedy wracasz do mieszkania zmęczony po robocie i chcesz zwyczajnie odpocząć, nie do końca chcąc wysilać mózg na rozgryzanie trudnych zagadek kryminalnych/ Jeśli zdecydujesz się na powieści obyczajowe, możesz być praktycznie pewny, iż zima minie niepostrzeżenie i w niezwykle fajnej atmosferze czytelniczej.

Komentarze |0|

*

Legenda *) Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
**) Możesz używać tych znaczników i atrybutów HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>