Pora na zmianę w twojej kuchni. Garnki, w które warto zainwestować.

Masz dość byle jakich naczyń do gotowania? Nie lubisz ich ciągle zmieniać? Mamy dla ciebie rozwiązanie.
Patera Gold White Bloomingville

Autor: Bloomingville
Źródło: www.BelleMaison.pl
Apollo Demeyere to seria ekskluzywnych garnków belgijskiej firmy. Wykonane są ze stali, ale inaczej niż w przypadku wielu oferowanych w sprzedaży produktów nie rdzewieją, nie rysują się i nie zmieniają barwy. Dzięki profesjonalnej technologii opracowanej przez producenta całe lata garnki będą miały kolor jak zaraz po zakupie. Gotowanie w nich oznacza także o wiele większy poziom higieny. Na garnki Apollo Demeyere można dostać nawet 30 lat gwarancji. Uchwyty mocowane są za pomocą spawania. Z tego powodu praktycznie nie ma możliwości, aby one się odczepiły lub się poluzowały. Ponieważ rozmaitych garnków używa się do innych typów gotowania, dno i ścianki mają grubość przystosowaną do potrzeb. Wytwórca przeprowadził dużo eksperymentów, aby to stwierdzić.

Szczególnie polecić można patelnie nieprzywierające Demeyere. Patelnie to garnki najbardziej narażone na przegrzanie. Są też bardzo często stosowane.

O problemach dotyczących rozmaitych tematyk dowiedzieć się można z internetu. Wówczas wystarczy zobaczyć artykuł o omawianym zagadnieniu oraz przedstawić szczegóły.

Dzięki specjalnej konstrukcji dna oraz ścianek prosto jest smażyć równomiernie na całej powierzchni.

Patelnie nieprzywierające Demeyere będą świetnym wyposażeniem każdej kuchni. Docenią je zarówno początkujący w dziedzinie gotowania jak i profesjonalni kucharze. Zdecydowanie ułatwiają również ograniczanie ilości zastosowanego tłuszczu.

wizja - hotel

Autor: Torsten Maue
Źródło: http://www.flickr.com
Następnym wartym polecenia sprzętem są patelnie żeliwne Staub.

Aby odnaleźć zbliżone informacje na omawiane zagadnienie spójrz na link (https://serwiskawowy.pl/17-ekspresy-profesjonalne), a przeczytasz w tamtym miejscu niesamowicie interesujące dane, które zostaną Ci w głowie.

Zazwyczaj wyposażone są w drewniane rączki. Zbudowane są z trzech powłok – wewnętrznej oraz zewnętrznej z emalii, między którymi znajduje się żeliwo. Są bardziej odporne na zarysowania, potrawy nie przywierają, prosto się je czyści. Patelnie żeliwne Staub na pewno ułatwią przygotowanie jedzenia w każdej kuchni.

Chociaż wspomniane wyżej garnki to produkty dosyć kosztowne, niemniej jednak będzie to wydatek na lata.