Szukasz pomysłu na prezent dla wielbiciela planszówek? Poznaj nasze propozycje!

Jeszcze kilka lat temu gry planszowe zwykle kojarzyły nam się z ogromną nudą i czymś, o czym właściwie każdy chciałby zapomnieć. Jednak od jakiegoś czasu planszówki przeżywają wyjątkowy renesans – grają w nie zarówno duzi jak i mali, a na rynku jest coraz więcej pozycji zasługujących na wyróżnienie.

Jeżeli szukasz jakiejś fajnej planszówki dla siebie lub chciałbyś komuś podarować taką w prezencie, wówczas zdecydowanie powinieneś zapoznać się z naszymi typami!
Szogun dla dużych strategów
Jedną z najmocniej ostatnio polecanych gier jest na pewno Szogun gra, która zapewni Wam rozrywkę na wiele zimowych wieczorów. Jeżeli lubisz gry strategiczne, niewątpliwie będzie to właściwa pozycja dla Ciebie. W grze wcielisz się w jednego z władców Japonii, który będzie próbował zbudować swoje imperium.

Przejdź na naszą następną stronę, na której znajdziesz atrakcyjny kompleksowy opis (https://notowaniagpw.pl/kategoria/podcast/wywiady/) na wybrany temat. Czekają na Ciebie ekstra informacje.

Wznoszenie zamków, wymiana handlowe z pozostałymi graczami i możliwość rozbudowywania swojego imperium to oczywiście ogromne zalety tej gry.

Alchemicy dla wielbicieli magii
restauracja

Autor: Barka Tumska
Źródło: Barka Tumska
Alchemicy gra to tytuł dla tych, którzy pożądają od gry nieco magii. W tej grze wcielasz się w tytułowego alchemika, którego wyzwaniem jest posiąść jak najwięcej tajnej wiedzy dotyczącej przygotowywania wszelkiego rodzaju eliksirów i przygotowanie swojego autorskiego przepisu na jeden z nich.
Battlestar dla wielbicieli Gwiezdnych Wojen
Warszawa
Battlestar Galactica gra planszowa to niemalże obowiązkowa gra dla wszystkich zafascynowanych dalekimi galaktykami.

Jeżeli chcesz uratować świat albo zniszczyć podniebne imperium swego wroga, Battlestar Galactica z pewnością będzie dla Ciebie właściwą propozycją. Zazwyczaj rozgrywka trwa stosunkowo długo, zatem z pewnością musisz zarezerwować sobie długie wieczory na podobne rozgrywki!