Czy obecnie istnieją jeszcze realni amatorzy rap?

Jakimi wyróżnikami odznacza się autentyczny zwolennik muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej rodzaju, taki, który stara się być wciąż otwarty na nowe trendy i brać ze świata muzyki maksimum. Czy musi zakupować wiele płyt, jeździć na koncerty, zapisywać się na koncerty? Tak, to wszystko, ale co jeszcze.Wiadomo, że autentyczny meloman nie zadowoli się piracką wersją płyty. Co prawda, nie musi w tych czasach już kupować płyt CD, gdyż rządzą pliki mp3, jednakowoż za taki plik trzeba wieść opłatę.

koncert

Źródło: http://www.morguefile.com/

Z drugiej strony, właśnie po tym, z jakiego nośnika korzysta odbiorca możemy dojść do wniosku, jak wiele oznacza dla niego muzyka. Czy ma w swej kolekcji płyty CD, a zbiór ta wciąż się powiększa, czy może zbiera płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się określony utwór, lecz miast kupić całą płytę zakupi sobie plik mp3? Patrząc na to uczciwie, to autentyczny wielbiciel muzyki postara się bardziej, może nie będzie nabywał nie wiadomo, jak wielu płyt, ale od czasu do czasu poświęci swoje pieniądze na tradycyjny środek.

Nie będzie mu też żal wybrać się na koncert określonej ulubionej grupy, choć jak wiadomo masę koncertów to ogromny ekspens. Nie będzie żałował pieniędzy na biżuterie rockową, metalową czy rapową (biżuteria dla fanów muzyki), wyda ostatnie fundusze na fajny brelok rockowy, metalowy czy rapowy. Nie pogardzi też fanklubem i jego członkami, będzie się z nimi spotykał na różnego rodzaju spotkaniach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (chusty rock) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych.

Podoba Ci się taki wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tu – ta witryna bransoletka z serduszkiem grawer także bez wątpienia wpadnie Ci w oko.

Całość uzależnione jest od tego, jaki to będzie zlot, lecz należy napomknąć, że każdy z nich rządzi się własną specyfiką.

Ale tak brnąc dalej w wątek zastanawia jedna sprawa: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie ogół jest dostępne online, nie liczy się posiadanie tylko przystępność trzeba się starać, aby przekazać ostatnie pieniądze na koncert lub płytę? Uzasadnione pytanie, na które ciężko udzielić odpowiedzi, jednak przeliczając ilość sprzedanych płyt zobaczyć można, iż z każdym roku spada ilość chętnych, aby kontynuować tę wspaniałą tradycję kolekcjonowania tradycyjnych nośników.