Zapomniałeś o kostkach lodu, z tego powodu goście zmuszeni byli pić ciepły alkohol?

Gdy chcesz zorganizować event czy to w lokalu czy w plenerze, na pewno najpierw planujesz jak będzie wszystko się prezentowało. Zamawiasz catering, DJ-a albo tylko nagłośnienie, załatwiasz właściwe oświetlenie, zaś na końcu zapraszasz znajomych…ale nagle okazuje się że o czymś nie pomyślałeś.

Niby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik, lecz napoje są za ciepłe.
Snack pellety

Europa

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Ta sytuacja ma często miejsce w wakacje, gdy jesteśmy nad morzem, a gorące powietrze wzmaga pragnienie, nawet bryza nie pomaga.

Jeżeli intryguje Cię ten wpis, to bez wahania kliknij tutaj oraz przeczytaj oprócz tego inny równie pasjonujący news stłuczka szklana cennik.

Z tego powodu już od kilku lat funkcjonują firmy, jakie dostarczają kostki lodu. Głównym źródłem ich zarobku są kluby, restauracje, drobne gastronomie, sklepy z owocami morza oraz mięsne, a również wiele innych. Zaopatrują również w kostki lodu imprezy okolicznościowe. Ale mówimy tu również i przede wszystkim o sytuacjach krytycznych, kiedy na gwałt potrzebujemy mieć spore ilości lodu. Jeśli właśnie Tobie zdarzyła się taka sytuacja, gdy byłeś nad morzem i była Ci potrzebna dostawa (zobacz makaroniki z dostawą) kostek lodu gdynia Gdańsk czy też Sopot, każde z wymienionych miast ma „pogotowie lodowe”, które działa całodobowo oraz zapewnia dowóz zamówionej ilości lodu pod omówiony adres w czasie od 15 do 30 minut! – obszerne opracowanie Lód dostarczany jest w wygodnych 5 lub 10 kilogramowych workach. Chociaż możesz uważać, że lód to jedynie zamarznięta woda, ale ta jaką masz w kranie zawiera w swoim składzie dużo dodatków, takich jak: sole wapnia i magnezu, chlor i wiele innych, jakie sprawiają, że kostka lodu jest mętna. Woda wykorzystywana przez firmy jest parokrotnie oczyszczana, dlatego po zamarznięciu jest idealnie przezroczysta.

Zatem jeżeli zdarzy Ci się znów identyczna sytuacja i będą Ci niezbędne kostki lodu gdynia Gdańsk i Sopot posiadają swoje „pogotowie” stale gotowe przywieźć Ci dowolne ilości lodu – zobaczysz tutaj.

Tak jak pogotowie ratunkowe czy wodociągowe, firmy produkujące kostki lodu są permanentnie w gotowości, aby dostarczyć go zapominalskim w zamówionej ilości.