Czym jest napój bogów dla koneserów?

Kawa posiada wielu zwolenników, którzy dla właściwej jej jakości potrafią również wybrać się i na drugi koniec naszego globu. Wraz z popularnym przysłowiem „cudze chwalicie, swego nie znacie”, należy wcześniej odwiedzić palarnie kawy, znajdujące się na terenie Polski.
Jedną z nich jest znana CoffeeLab, która powstała ponad dwadzieścia lat wcześniej i obecnie skupia świeżo palone kawy z całego globu, importowane bezpośrednio od najlepszych hodowców małych oraz niepozornych ziarenek.

Siedziba palarni zlokalizowana jest w Warszawie, gdzie co dzień wielu smakoszy wędruje, aby spróbować oraz poczuć zapach najlepszych na świecie kaw. Obecnie jednak CoffeeLab to samo serce produkcji oraz hodowania krzaków (pełna oferta na ).

Napisaliśmy artykuł o pokrewnej treści. Umieściliśmy go na kolejnej witrynie. Wejdź więc w podany link i dowiedz się szczegółów (http://www.cafepanamera.com/) z tym powiązanych.

Posiada ona charakter mikro palarni, lecz wraz z najważniejszą ideą stworzenia jak najlepszych ziarenek, na uwadze również jest ich stuprocentowa naturalność. Palarnia ów nie używa żadnych dodatków chemicznych, w związku z czym jeszcze bardziej jest doceniana przez smakoszy każdego kalibru. CoffeeLab jest połączeniem tego, co najbardziej ważne – naturalność, świeżość, a także lokalne zbiory.

kulinarny

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najbardziej rozpoznawalnych jest kawa Vergnano – pochodzi ona z Italii, jest dostępna zarówno w wersji ziarnistej, jak i mielonej. Jest bardzo znana oraz z powodzeniem stawiana obok najlepszych na świecie kaw, czego dowodem może być wysokie zapotrzebowanie na kawę Vergnano .

Posiada mocny aromat oraz słodki posmak, dzięki któremu trafia w gust wielu miłośników czarnej kawy. Początki firmy sięgają wieku XIX – doświadczenie i nieprzerwana miłość do kawa ziarnista do ekspresu sprawia, że jest ona obecnie jedną z najbardziej popularnych na świecie.