W jaki sposób kobiety chcą spędzać wolne niedzielne popołudnia, jeżeli w tygodniu pracują zawodowo

Panie muszą łączyć pracę zawodową z obowiązkami pozazawodowymi, czyli ścieraniem kurzu czy codziennymi zakupami w markecie. Do tej listy trzeba byłoby jeszcze dodać wychowanie dzieci, co przecież jest związane też z obowiązkową obecnością na wywiadówkach.

Nic zatem zaskakującego w tym, że chwila relaksu jest bardzo cenna i oczywiście doceniana przez reprezentantki płci pięknej, a każdy wieczór spędzony w towarzystwie najbliższych przyjaciółek bywa wyczekiwany z nieskrywaną radością.

link

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Prawdziwy kobiecy wieczór musi odbywać się przynajmniej raz w miesiące. Aby takie spotkanie można było zaliczyć do udanych, należy zadbać o bogato zastawiony stół. Jednak wcale nie chodzi o to, aby panie spędzały parę godzin na przyrządzaniu wymyślnych dań – wystarczy garść nietuzinkowych pomysłów, by zdumieć nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Najlepiej skoncentrować się na przekąskach – w końcu wieczór to nie środek dnia, wiec nazbyt obfity posiłek obiadowy mógłby być powodem nocnych bólów wątroby. Na stole możemy więc położyć różnokolorowe kanapki, prażoną kukurydzę, paluszki z makiem, a do picia oranżadę wysokogatunkową albo colę. Jeśli termin takiej mini imprezy wypada w styczniu czy podczas jesiennych pluch, to wtenczas wypada postawić na ławie coś na rozgrzewkę. I nie zawsze musi to być napój alkoholowy – równie dobrze można podać filiżankę herbaty pu – erh bądź kubeczek gorącej czekolady, które znajdziesz tutaj: Taki jadłospis śmiało zasugerujemy paniom, które zamierzają spędzić babski wieczór przed odbiornikiem telewizyjnym.

Natomiast popołudniowe ploteczki mogą się odbywać jedynie przy domowym serniku i filiżance wybornej kawy. A jeżeli koleżanki są na diecie, to rzecz jasna wysokokaloryczne wypieki odpadają. Wtedy na stole muszą się obowiązkowo znaleźć odchudzające herbaty pu – erh i bezcukrowe wafle albo zdrowe sałatki warzywne z dodatkiem schłodzonego naturalnego jogurtu.

herbata czerwona

Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem spotkań w żadnym razie nie musi być domowe wnętrze. Czasem wręcz przeciwnie, powinno się chociaż na moment wyjechać z domu.

Jeżeli naprawdę masz zamiar bardziej zgłębić takie zagadnienie, kliknij jeszcze tutaj oraz zdobądź użyteczne info ! Ono bez wątpienia będzie dla Ciebie pomocne.

I co chyba najważniejsze, nie trzeba się martwić, co ugotować, żeby zaproszone panie nie miały powodów do grymaszenia, a i zmywanie naczyń po imprezie nie stanie się powodem zmartwień na wyrost. Warto zatem od czasu do czasu pójść do najbliższej, lecz i dobrej pizzerii, żeby tam w doborowym towarzystwie zjeść rewelacyjny posiłek.