Tag: bank

bank

Gdy jesteś zmuszony przeprowadzić wycenę mieszkania, znajdź specjalistów, którzy podejdą do tego rzetelnie

7 grudnia 2020 0
Czasami mają miejsce sytuacje, jeśli konieczna jest wycena nieruchomości. Konieczność taka zachodzi nierzadko w chwili, jeśli człowiek stara się o udzielenie kredytu hipotecznego. Bank musi uzyskać pewność, że pieniądze udostępnione klientowi na pewno do niego powrócą i zleca dokonanie wyceny nieruchomości, która ma stanowić zabezpieczenie kredytu.
By admin

Egzekucja długów na rachunkach bankowych dłużnika

28 sierpnia 2020 0
Zajęcie rachunku bankowego dłużnika uskutecznione jest z chwilą doręczenia oddziałowi banku zajęcia wierzytelności trasata z tytułu prowadzenia rachunku bankowego. Bank zobowiązanym będzie zająć rachunek bankowy dłużnika nawet w razie nie wskazania przez wierzyciela szczegółowo numeru rachunku bankowego. Wystarczy więc wiedza wierzyciela, iż dłużnik może w konkretnym banku prowadzić rachunek .
By admin

Spotkanie firmowe ze smacznymi potrawami – sposobem na to będzie catering

18 lipca 2020 0
Większość przedsiębiorstw urządza od czasu do czasu jakieś imprezy integracyjne, konferencje lub szkolenia. Z racji że niejednokrotnie ciągną się one kilka godzin, niezbędne jest zagwarantowanie zgromadzonym przekąsek oraz napojów, jakimi będą mogli ugasić pragnienie i zwalczyć głód. Nie da się albowiem pominąć faktu, że z pustym żołądkiem trudno się pracuje lub przyswaja nową wiedzę.
By admin

Zalety i wady kredytów pod zastaw domów i mieszkań, jakie są formalności przy takich produktach.

15 października 2019 0
W wielu przypadkach ludzie potrzebujący pożyczyć jakąś jakieś pieniądze udają się do banku po kredyt. Przy niskich kwotach najpopularniejsze są zwykłe gotówkowe pożyczki. Przeciętnie czas na jaki się je bierze wynosi od kilku miesięcy do pięciu lat, chociaż znajdzie się i banki, w których można taki kredyt dostać nawet na lat dziesięć. Są one stosunkowo łatwe do otrzymania, bo poza dokumentami tożsamości i zaświadczeniem o dochodach więcej nic nie potrzeba.
By admin

Nowy produkt finansowy – lokata happy, jako jeden z najbardziej opłacalnych produktów dla klientów chcących trochę zaoszczędzić.

23 listopada 2018 0
W aktualnych czasach istnieje wiele branż, z których korzystają prawie wszyscy ludzie. Są to dziedziny elastyczne oraz globalne, które w czasie rozkwitu gospodarczego oraz ekonomicznego nieustannie się rozwijają i powiększają zasięg swoich działań. Jedną z takich dyscyplin jest branża finansowa, która właściwie na każdym kroku oferuje własnym konsumentom nowe produkty finansowe.
By admin