Tag: biuro

biuro

Jakie usługi współcześnie zazwyczaj są świadczone przez profesjonalne firmy sprzątające?

18 lutego 2019 0
Sprzątanie najczęściej nie należy do lubianych obowiązków, toteż nie można się dziwić, że współcześnie coraz więcej osób decyduje się na korzystanie z usług fachowców. Na rynku pracuje wiele firm sprzątających, które proponują różnorodny zakres prac, wobec tego każda osoba może znaleźć najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę.
By admin

W sytuacji jeżeli szukasz pracy, gdzie sam sobie będziesz szefem, masz szansę zostać agentem ubezpieczeniowym

10 grudnia 2018 0
Niejedna osoba pragnie być samemu sobie szefem oraz decydować, ile zarobi. Taką ewentualność proponuje zajęcie w formie agenta ubezpieczeniowego. Dzisiaj ten zawód może pochwalić się znacznym wzięciem, bo ludzie cenią sobie swobodę działania i luźne pory pracy. Na wspomniany zawód nierzadko ważą się osoby młodsze lub uczące się, które pragną sobie dorobić, ale nie mogą wziąć posady na tradycyjnym etacie.
By admin

Jak sprawnie zorganizować przeprowadzkę biura?

3 października 2018 0
Przeprowadzka biura zazwyczaj jest niezwykle angażująca i pracochłonna zarówno dla właściciela, jak też pracowników firmy. Jeszcze przed rozpoczęciem transportowania wszystkich mebli czy urządzeń należy dopilnować wiele ważnych kwestii (chodzi m.in. o poinformowanie klientów o zmianie adresu, przygotowanie poszczególnych dokumentów itd. – to tylko kilka z wielu ważnych kwestii, o jakich należy pamiętać w takich sytuacjach).
By admin

Jak kupować coś na aukcji komorniczej i w których miejscach odszukać komornika w Tarnowskich Górach?

3 października 2018 0
Komornik sądowy jest to funkcjonariusz publiczny, działający przy sądzie rejonowym, trudzący się w rzeczywistości wykonywaniem rozstrzygnięć o roszczeniach cywilnych w drodze nacisku egzekucyjnego. Komornik praktykuje też inne czynności przekazane na bazie autonomicznych nakazów pod dozorem prezesa zgodnego miejscowo sądu rejonowego.
By admin