Tag: ciało

ciało

O jakiego typu dodatkach dla swoich pracowników musi pomyśleć pracodawca? Co jest w stanie zachęcić osoby do zostania w firmie?

10 listopada 2018 0
Mając w swojej firmie dużą grupę ludzi należy zadbać o to, ażeby w firmie były dobre stosunki. Nie będzie to niczym łatwym, jednak należy się postarać, gdyż jeśli uda się zyskać dobrą aurę, to osoby zatrudnione nie będą tak chętnie od nas się zwalniać.
By admin

Literatura popularnonaukowa, czasopisma, słowniki – księgarnia jako pomysł na działalność

3 października 2018 0
Współcześnie ciągle dokądś pędzimy, biegniemy, nie jest łatwo znaleźć nam czas na małe przyjemności. Jednakże są tacy, którzy konkretnych przyjemności odmówić sobie nie są w stanie, a do takich zalicza się chociażby czytanie książek. Książkę można włożyć do plecaka i czytać gdziekolwiek i kiedykolwiek chcemy – po stronie, czy kilku ale zawsze, udając się choć na moment do innego świata. Książki wbrew popularniej opinii nigdy nie przestaną być na topie, gdyż zbyt dużo ludzi uwielbia je czytać. Stąd też jeżeli myślimy o rozkręceniu jakiegoś biznesu warto chociażby pomyśleć o założeniu księgarni, na przykład w internecie.
By admin