Klasyczne golenie z duszą, maszynką na żyletkę – przedstawiciela płci męskiej czyni mężczyzną

Klasyczne golenie z duszą, maszynką na żyletkę – przedstawiciela płci męskiej czyni mężczyzną

10 stycznia 2019 0 By admin
Kto by pomyślał, że świeżo upieczeni mężczyźni zdecydują się na klasyczne maszynki do golenia, żyletkę, pędzel i krem albo brzytwę. W dobie kiedy mamy różnorodność nowoczesnych technologicznie przyrządów do golenia oraz cyber hiper maszynek z wibratorami, tradycyjne golenie wraca do łask. Dla tych przedstawicieli płci męskiej, którzy zakochali się w klasycznym usuwaniu zarostu oczywiste jest, że klasyczne golenie wzbudza poczucie komfortu a także samorealizacji. Uważają, oni że trzymanie w ręku każdego ranka kształtnego metalowego i chromowanego instrumentu jest wielokroć szlachetniejsze niż trzymanie w ręku plastikowego czy elektrycznego golidła. Jest to czynność miła i z ochotą celebrowana każdego ranka.

Dodaje pewności siebie i jest kwintesencją męskości sama w sobie. Przedstawicielki płci pięknej jej praktykować nie będą. W dzisiejszych czasach, gdzie wszyscy żyjemy w galopie, powrót do klasycznego golenia, wydaje się być dla dojrzalszych mężczyzn. Klasyczne golenie wymaga bowiem precyzji, wytrwałości, umiejętności

maszynka do golenia 1

zastosowania odpowiedniej metody oraz skupienia nad tą pozornie prostą czynność. Co więcej, goląc się tradycyjnie mężczyźni osiągają efekt wręcz elitarnego poczucia elegancji. Usuwanie zarostu tradycyjne (ogólnie o tradycyjnym goleniu mężczyzn) można by określić, że jest sztuką. Tradycyjne golenie dla niektórych mężczyzn jawi się wręcz niszowym hobby.

Wszystko za sprawą oferowanych na rynku narzędzi, które zaskakują precyzyjnością wytworzenia, klasą surowców, z których są wykonane a w konsekwencji efektem jaki powoduje usuwanie zarostu tą staromodną sztuką klasycznego golenia. Delikatnie perfumowane mydła i inne kosmetyki zmiękczające zarost przed goleniem (więcej: http://facetaria.pl/haslinger-haslinger-mydlo-do-golenia-drzewo-sandalowe-tygielku-60-gr-p-2363.html).

Tylko teraz oceń głos lektorski ten artykuł, który jest bardzo interesujący. Zrób to już w tym momencie! Przekonasz się, że rzeczywiście trzeba to zrobić!

Luksusowe mydełka w ręcznie wytwarzanych drewnianych pudełeczkach. Wysokiej jakości pędzle do golenia markowych firm, z włosia borsuka wykonane przez wysoko wykwalifikowanych rzemieślników. A także żyletki wykonane z najwyższej jakości stali nierdzewnej, pokryte substancjami uszlachetniającymi. Kuszą aby choć spróbować jakie to wrażenie ogolić się prawdziwym ostrzem.