Trendy ślubne – jakie ozdoby są dzisiaj rzeczywiście bardzo modne?

Trendy ślubne – jakie ozdoby są dzisiaj rzeczywiście bardzo modne?

20 lutego 2019 0 By admin
Przygotowywanie ślubu i wesela przeważnie pochłania kilka miesięcy. Pary młode zastanawiają się nad wszystkimi najmniejszymi szczegółami, ponieważ chcą mieć pewność, że wszystko w tym wyjątkowym dla nich dniu będzie faktycznie doskonałe. Dość ogromne znaczenie mają odpowiednio dostosowane dekoracje ślubne.

Jakie trendy dekoracyjne dzisiaj są najbardziej popularne? Które rozwiązania faktycznie się sprawdzą w dniu ślubu?

dobra strona Przede wszystkim, tradycyjnie, cały czas dużym zainteresowaniem charakteryzują się dekoracje weselne wykonane z żywych kwiatów. Są klasyczne i pasują do każdej stylistyki, a różnorodny wybór różnego rodzaju gatunków sprawia, że z powodzeniem można wybrać te, które są stosowne dla ogólnej koncepcji wesela, dlatego sprawdź. Na przykład, jeśli kolorem przewodnim wesela jest różowy, znakomicie sprawdzą się dekoracje kwiatowe przygotowane z kwiatów w takiej samej tonacji kolorystycznej, przykładowo z piwonii bądź róż. 

W dodatku, warto dodać nieco gipsówki, jaka będzie rzeczywiście uroczym dopełnieniem kompozycji. Modne są obecnie głównie kule [TAG=kwiaty

Autor: Weselni Paparazzi
Źródło: abcslubu.pl

. Dzięki gąbce florystycznej nasiąkniętej wodą, na której układane są kwiaty, dekoracje przetrwają o wiele dłużej. Poza tym, dużo osób decyduje się też na dekorowanie sal weselnych kulami wykonanymi z papieru. Jest to dosyć ciekawe i oryginalne rozwiązanie, które ma jeszcze jedną zasadniczą zaletę – takie dekoracje są faktycznie bardzo tanie. Kule można wykonać z powodzeniem samemu. W sieci jest dużo przykładowych filmików, dzięki którym nawet te osoby, jakie nie mają większych zdolności manualnych, będą umiały przygotować atrakcyjne ozdoby.

Ślub, Mikołajki

Autor: www.ma-me.pl
Źródło: abcslubu.pl

Na stolikach często ustawiane są świeczki, jakie dodają zadowalającego klimatu. Na rynku proponowane są zarówno długie, eleganckie świece, które powinny być ustawione w świecznikach, jak też niewielkie tealighty. Naturalnie, trzeba pamiętać, żeby świeczki były prawidłowo zabezpieczone, gdyż podczas wesela łatwo o ich nieostrożne przewrócenie.

Na dodatek, dzisiaj wiele par młodych decyduje się na dekorowanie samodzielne. Na rynku istnieje wiele firm zajmujących się profesjonalnymi dekoracjami, niemniej jak wiadomo, w czasie organizowania wesela wydatki są dosyć duże, dlatego czasami poszukuje się niezbędnych oszczędności.