Reklamowane fragmenty architektoniczne zbudowane z klinkieru

Reklamowane fragmenty architektoniczne zbudowane z klinkieru

3 października 2018 0 By admin
Cegła klinkierowa jest w stu procentach naturalnym produktem. Powstają z niej budynki, elementy architektoniczne, kominki i wiele różnych fragmentów. Dzięki elementom, z których jest wytwarzany klinkier, także przebiegowi obróbki, klinkier posiada niezwykle wartościowe cechy. Jest bardzo trwała, mocna, odporna na wpływ czynników pogodowych. Wspaniale łączy się z różnymi surowcami budowlanymi. Cegła klinkierowa, to bogactwo barw, rozmiarów i kształtów, istotne są także wartości estetyczne.

ściana z cegły klinkerowej

Autor: Krzysztof Lis
Źródło: http://www.flickr.com

Mury z klinkieru są trwałe i zdrowe. Dom z klinkieru zapewnia wytrzymałość, a jego wygląd jest nadzwyczaj atrakcyjny. Cegła klinkierowa występuje w wielu gatunkach kolorystycznych, posiada rozmaitą wielkość i ukształtowanie. Klinkier posiada też rozmaitą powierzchnię. Klinkier – www.wienerberger.pl/informacje/murowanie-w-systemie-porotherm-dryfix – to dzisiaj jeden z najpopularniejszych towarów, z którego powstają piękne fasady budowli rozmaitych instytucji, obiektów kultowych, przedsiębiorstw, a również coraz to nagminniej, domów z klinkieru własnych (zobacz AS-System). Obszerna rozmaitość cegły, pozwala na odszukanie czegoś odpowiedniego dla każdego klienta.

Z klinkieru są tworzone również postumenty domów, płoty, kominy i kominki, schody i parapety okienne, a także podłoga na tarasach i balkonach. Klinkierem wykłada się również podjazdy i chodniki w ogrodzie. Wytrzymałość i atuty estetyczne sprawiają, że klinkier – www.wienerberger.pl/produkty/porotherm-25-e3 – stanowi główny półprodukt budowlany, z jakiego realizuje się ogrodzenia (dowiedz się więcej). W zestawieniu z innymi materiałami tworzą autentyczne dzieła sztuki. Ponieważ do tworzenia cegły stosuje się glinę z różnych lokalizacji i warstw, kolorystyka osobnych serii może się różnić.

Z takiego powodu najlepiej nabywać od razu właściwą ilość cegieł, aby dom z klinkieru nie miał rozmaitych odcieni. Klinkier jest dosyć drogi w porównaniu z różnymi surowcami budowlanymi, jednak dzięki temu, że klinkier nie potrzebuje naprawy, wydatki są porównywalne. Obok niewątpliwych zalet estetycznych, nie można zapomnieć o zaletach praktycznych elewacji klinkierowej. Biorąc pod uwagę zjawisko, że cegła klinkierowa jest sporządzana z naturalnych komponentów, mieszkanie w domu z klinkieru jest ogromnie zdrowe.