Dzień: 8 lutego 2019

Każdy uwielbia czasami zjeść szybkie dania

8 lutego 2019 0
Czasami jest tak, że siedząc w mieszkaniu i oglądając jakiś ciekawy film, lub spotykając się ze znajomymi, natychmiast łapie nas ochota na pizzę. Kiedy nie posiadamy jakiejś ukochanej pizzerii i nie zaznaczymy, gdzie oferują naprawdę właściwe ciasto i dodatki, to trzeba w wyszukiwarkę internetową wprowadzić frazę pizzeria Tarnowskie Góry. Wtedy pojawi nam się nie tylko wiele rezultatów, w których będziemy posiadali podane menu, lokalizację oraz numer telefonu, lecz także będziemy mieli szansę zaznajomić się z opiniami kolejnych osób, które już korzystały z ich usług i powiedzą, czy rzeczywiście warto się tam stołować.
By admin

Alkohol na prezent – tak czy nie?

8 lutego 2019 0
Czy i kiedy dawanie alkoholu w prezencie jest świetnym pomysłem, jak dawać alkohol oraz przede wszystkim – który alkohol na upominek wybrać? Kiedy więc moim zdaniem możemy darować trunek w prezencie? Na ślubie – nierzadko para młoda wręcz podpowiada, iż miast kwiatów preferowałaby wino, gdy ktoś szczególnie zainteresowany jest trunkami – przykładowo amatorowi whisky można ofiarować jakąś interesującą butelkę, w charakterze podziękowania – jednakże tutaj bym uważał, bo niektórzy mogą odebrać próbę wręczenia alkoholu jako łapówkę.
By admin

W naszym kraju nastała moda na picie znakomitej kawy i herbaty

8 lutego 2019 0
Dawno temu parzenie herbaty w czajniku, dzbanku lub imbryku było na porządku dziennym. Spory czajnik wystarczał na wywar dla całej rodziny, zbierającej się razem przy jedzeniu. Niekończące się dyskusje pamiętamy dziś głównie z angielskich filmów.
Dzisiaj, kiedy bez przerwy jesteśmy w ruchu i nierzadko wspólny posiłek zjadamy jedynie w weekend lub w święta, czajniki do parzenia herbaty są się nieco staroświeckim elementem śniadania, lunchu czy kolacji.
By admin

Jak znaleźć partnera poza granicami kraju

8 lutego 2019 0
Poszukiwanie drugiej połówki generalnie nie jest prostym zadaniem. Łączy się często z wieloletnim czekaniem i dużą liczbą rozczarowań. Przede wszystkim wiele osób jest zdania, że uczucia nie należy poszukiwać na siłę, czyli że trzeba jej oczekiwać, a sama się pojawi. Wiele osób jednak nie podziela tego zdania i stara się na własną rękę zadziałać na swoje życie pod tym względem.
By admin