Dzień: 7 czerwca 2019

Na czym polega praca tłumacza ? Krótki opis.

7 czerwca 2019 0
Tłumacz przysięgły jest osobą zaufania publicznego. Wytyczne realizowania pracy tłumacza określone zostały w rozporządzeniu z dn. 25 listopada 2004 roku o zawodzie tłumacza przysięgłego. Zgodnie z art. 13 powołanej regulacji tłumacz przysięgły jest uprawniony jest do: przygotowywania jak też certyfikowania przekładów z języka obcego na polski język, z polskiego języka na język obcy, a również do sprawdzania i poświadczania tłumaczeń w owym zakresie, sporządzonych przez inne osoby; sporządzania potwierdzonych odpisów pism w obcym języku, sprawdzania oraz poświadczania kopii dokumentów, sporządzonych w wybranym języku obcym przez inne jednostki; realizowania przekładu ustnego.
By admin

Jesteś zmuszony przetłumaczyć papiery z hiszpańskiego? Zatrudnij profesjonalnego tłumacza, jaki zapewni ci szybką i uczciwą usługę

7 czerwca 2019 0
W dzisiejszych czasach kontakty w interesach nie sprowadzają się tylko do terytorium jednego państwa, wprost przeciwnie: inwestycje rozpoczyna się na całym świecie. Dzięki temu rośnie popyt na rzetelne usługi powiązane z tłumaczeniami przeróżnych dokumentów: biznesowych oraz technicznych. Część dokumentacji musi być przełożona przez tłumacza przysięgłego. Jeśli znajdujemy się w sytuacji, gdy niezbędne jest fachowe tłumaczenie, powinniśmy poszukiwać najlepszego specjalisty, aby zyskać gwarancję sprawnie i rzetelnie wykonanej usługi.
By admin

Czy auto to autentycznie skarbonka na kółkach? W jaki sposób można optymalizować koszty utrzymania pojazdu?

7 czerwca 2019 0
Kiedy kupuje się samochód, trzeba się mieć także świadomość, iż niektóre elementy owego samochodu niszczą się szybciej lub później. Żeby jednak zapobiegać wysokim kosztom naprawienia samochodu w warsztacie samochodowym, powinno się postępować według wytycznych producentów, w zakresie wymieniania poszczególnych elementów pojazdu.
By admin

Już dziś sprawdź w której drukarni w Warszawie najbardziej opłaca się dokonać wydruku broszury

7 czerwca 2019 0
Prawdopodobnie każdy człowiek zdaje sobie sprawę z tego, że obecnie podwaliną każdego sukcesu jest dobra reklama. Producent chcący wypuścić na rynek nowatorski towar musi uprzednio porządnie go rozreklamować. Ewidentnym jest, iż w największym stopniu trafia do mieszkańców reklama puszczana w TV czy też internecie, jednak warto wspomnieć, że nie każdego na to stać. Jeśli pragniemy otworzyć w stolicy jednoosobową firmę, to winniśmy pomyśleć co zrobić, by usłyszało o nas jak najwięcej osób.
By admin