Dzień: 2 września 2019

Patrząc na domy sprzed trzydziestu lat, do tych, które mamy szansę zaaranżować obecnie, widzimy niesamowitą przepaść

2 września 2019 0
Przede wszystkim zauważamy dzisiejsze szanse, które umożliwią nam optymalnie odnaleźć się w osobistym stylu. Uprzednio faktycznie chyba nie było praktycznie żadnego asortymentu, co oznaczało trzymanie tego, co udało się załatwić. Obecnie nawet nie potrafimy obejrzeć wszystkich salonów meblowych, które mają rzeczywiście niepowtarzalną ofertę przygotowaną dla swoich klientów. Zanim wybierzemy się do takich sklepów na łowy, opłaca się samym początku ustalić czego tak naprawdę oczekujemy.
By admin

W jaki sposób zadbać o nienaganny stan mebli? Podpowiadamy o czym pamiętać, aby meble służyły przez długi czas!

2 września 2019 0

Jeśli chodzi o meble bardzo ważną rolę odgrywa ich doskonała jakość, jaka jest możliwa dzięki dobrze dobranym materiałom. Szczególną żywotnością cechują się meble wykonane z drewna, które mogą służyć przez bardzo długi czas. Aby drewno, z którego wykonane są wszystkie szafki na długo zatrzymało swe unikalne walory, warto pamiętać o konserwacji.

By admin

Architekci wnętrz – czasami naruszają kanony i rozniecąją w starym wnętrzu, inny wymiar

2 września 2019 0
Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Jest już coraz cieplej, dzień staje się coraz dłuższy, a i słońca jest z dnia na dzień coraz więcej. Nadszedł moment na wiosenne porządki. Wyciąganie z półek lżejszej garderoby. A może mielibyśmy chęć na wiosenną odmianę? Zmiana zapewne się przyda a może nie tylko nam osobiście, ale również naszym pomieszczeniom – pokojom dziennym, sypialniom czy kuchniom. Pragniemy odmiany ale w tej sytuacji przychodzi na myśl nie mało pytań. Gdzie znaleźć ciekawe aranżacje na wiosenną transformację mieszkania? Czy można, to wykonać bez wielkich nakładów finansowych ?
By admin

Wśród produktów yankee candle wynajdziemy wonne pałeczki zapachowe idealne do domu

2 września 2019 0
Aromatyczne świeczki lub odświeżacze powietrza są zamieszczane niemalże w każdym mieszkaniu, natomiast półki sklepowe naginają się pod ich liczebnością. Uszeregowane są według nut zapachowych, typów, a także przeznaczenia, tak aby łatwiej było wyszukać najpotrzebniejszy. Aktualnie pokazuje się coraz więcej ekologicznych towarów i to również zauważa się odnośnie odświeżaczy, bowiem możemy znaleźć takie o najmniejszej części substancji drażniących bądź o niezwykle małym składzie. To też tyczy się świeczek, szczególnie parafinowych, jakie według fachowców mają szkodliwy wpływ na zdrowie.
By admin