Dzień: 13 listopada 2019

Pragniesz posiadać niepowtarzalną podłogę w swoim mieszkaniu? Zdecyduj się na cyklinowanie zniszczonego parkietu, a wszyscy będą Ci zazdrościć!

13 listopada 2019 0
Jeszcze niedawno młodzi ludzie decydowali się tylko na innowacyjne wnętrza oraz awangardowy styl. Dla większości ludzi ze starszego pokolenia była to pospolita tanizna, nie ma się natomiast czemu zadziwiać, bowiem nie każdemu przypadną do gustu kolorowe fotele, mała liczba umeblowania , a także ekstrawaganckie ozdoby.
By admin

Pora na zmianę w twojej kuchni. Garnki, w które warto zainwestować.

13 listopada 2019 0
Masz dosyć byle jakich naczyń do gotowania? Nie lubisz ich co chwilę wymieniać? Mamy dla ciebie wyjście.
Patera Gold White Bloomingville

Autor: Bloomingville
Źródło: www.BelleMaison.pl
Apollo Demeyere to linia luksusowych garnków belgijskiej firmy. Wyprodukowane są ze stali, ale inaczej niż w przypadku wielu oferowanych na rynku produktów nie rdzewieją, nie ulegają zarysowaniu i nie zmieniają barwy. Dzięki specjalnej technologii opracowanej przez firmę długie lata garnki powinny mieć kolor jak zaraz po kupnie. Korzystanie z nich oznacza także o wiele większy poziom higieny. Na garnki Apollo Demeyere można otrzymać nawet 30 lat gwarancji. Rączki mocowane są za pomocą spawania. Dlatego praktycznie nie ma możliwości, aby one się odczepiły albo się poluzowały. W związku z tym, że rozmaitych naczyń używa się do odmiennych rodzajów gotowania, dno oraz ścianki mają grubość dostosowaną do potrzeb. Wytwórca przeprowadził wiele eksperymentów, by to stwierdzić.
By admin

Konieczne w naszej restauracji i punkcie żywienia

13 listopada 2019 0
Jeśli wybieramy się do lokalu gastronomicznym to najistotniejsze dla nas jest, żeby dano nam smaczne jedzenie. Mało, kto myśli o tym, jak dokładnie wygląda kuchnia w restauracji i jak kucharz tworzył danie. Chociaż powinniśmy przyznać, że w ostatnich czasach trochę się to zmienia, bo widzimy wiele programów w TV i nagle dowiadujemy się wielu interesujących rzeczy, przez co będąc klientami restauracji jesteśmy bardziej świadomi.
By admin