Dzień: 5 maja 2020

Ekran LED – innowacja warta dużych nakładów, czy ryzyko inwestycyjne?

5 maja 2020 0
Już kilka lat temu zapanowała swoista moda na instalowanie przy ulicach miast i małych miasteczek tablic LED. Przeznaczone jako multimedialny i wielkoformatowy przekaz reklamy spełniają do dziś to samo zadanie – trafienie do jak największej liczby klientów. Czy możemy jednak uznać tą strategię za sprawdzoną również dzisiaj?
Ekran LED niewielkich rozmiarów (choćby 25×100 cm) kosztuje średnio 1-2 tysiące złotych.
By admin

W jaki sposób przygotować imprezę okolicznościową dla przyjaciół?

5 maja 2020 0
Różnego rodzaju imprezy planujemy stosunkowo często. Na ogół radzimy sobie z planowaniem sami, lecz coraz częściej korzystamy z usług fachowców, którzy zajmują się przygotowywaniem tortów, planowaniem atrakcji albo planujących wszystko od początku do końca. Czy rzeczywiście powinniśmy w taki sposób organizować imprezy? Jak uporać się z najczęściej powtarzającymi się okazjami?
By admin

Doprowadzimy do tego, że Twoje okna będą błyszczeć – efektywne mycie okien

5 maja 2020 0
Istnieją tego typu czynności, których nie lubimy. Można powiedzieć, że ogółem nie lubimy sprzątać w domu, ale na sto procent wśród tych wszystkich czynności, które składają się na sprzątanie są te, których nie lubimy najbardziej, dla większości ludzi jest to mycie okien. Na szczęście, za tak naprawdę, niewielkie pieniądze możemy wynająć osobę, która umyje nasze okna i te będą wspaniale wyglądały.
By admin