Dzień: 24 maja 2020

Świeże przyprawy to podstawa każdej kuchni!

24 maja 2020 0
Wszyscy chętnie jemy mocno doprawione jedzenie. Właściwie dopasowane zioła i przyprawy są w stanie przemienić najzwyklejszą potrawę w prawdziwe dzieło sztuki kulinarnej.
Niestety to, co dziś znajduje się w sklepach ma niewiele wspólnego z aromatycznymi kompozycjami ziół i przypraw, których zapach wypełnia całą kuchnię. W większości przypadków opakowania z fabrycznymi przyprawami zawierają suszone, zwietrzałe liście ziół, a kupne zestawy przypraw składają się przede wszystkim z soli. Co więcej wielu producentów wzbogaca mieszanki przyprawowe o różne wzmacniacze smaku, spośród których wyjątkowo złą sławą owiany jest|takie jak owiany złą sławą glutaminian sodu.
By admin

Jakie są najnowsze rozwiązania świetlne do sklepu

24 maja 2020 0
Nawet najdoskonalej prosperujący sklep wymaga znakomitej ekspozycji swojego towaru, na jaką mają wpływ przykładowo takie sprawy, jak umieszczenie towarów na półkach, ilość przestrzeni, kolorystyka wnętrza , jak również oświetlenie. Jednak sporo ajentów , a także właścicieli sklepów może zastanawiać się, jak osiągnąć znakomite efekty świetlne przy tym nie wydając na nie fortuny.
By admin