Dzień: 9 lipca 2020

Na czym polega praca tłumacza ? Krótki opis.

9 lipca 2020 0
Tłumacz przysięgły jest osobą zaufania publicznego. Wytyczne realizowania profesji tłumacza są określone w ustawie z dn. 25 listopada 2004 roku o zawodzie tłumacza przysięgłego. Zgodnie z art. 13 powołanej ustawy tłumacz przysięgły jest uprawniony do: przygotowywania jak też poświadczania przekładów z języka obcego na język polski, z polskiego języka na język obcy, a również do analizowania oraz poświadczania tłumaczeń w tym zakresie, przygotowanych przez drugie osoby; sporządzania zaświadczonych odpisów pism w języku obcym, sprawdzania oraz certyfikowania odpisów pism, sporządzonych w danym języku obcym przez inne osoby; realizowania tłumaczenia ustnego.
By admin

Reklamowane fragmenty architektoniczne zbudowane z klinkieru

9 lipca 2020 0
Cegła klinkierowa jest w stu procentach naturalnym produktem. Powstają z niej budynki, części architektoniczne, kominki i wiele różnych elementów. Dzięki detalom, z których jest produkowany klinkier, także przebiegowi obróbki, klinkier ma ogromnie wartościowe cechy. Jest nadzwyczaj trwała, mocna, odporna na wpływ czynników atmosferycznych. Bardzo dobrze łączy się z różnymi materiałami budowlanymi. Cegła klinkierowa, to bogactwo odcieni, rozmiarów i form, istotne są również walory estetyczne.
By admin

Czy warto korzystać z usług projektanta wnętrz? Zdecydowanie, tym bardziej kiedy marzymy o oryginalnym wystroju mieszkania

9 lipca 2020 0
Bez wątpienia każdy z nas wie kto to jest architekt wnętrz, jednak nie każdy na sto procent ma pewność, czym się zajmuje ta osoba. Tym bardziej taka kwestia jest istotna, kiedy sami planujemy aranżację mieszkania, lecz nie mamy kompletnie pomysłu, jak się za to zabrać. Zatrudnienie takiej osoby to doskonały pomysł, z którego korzysta coraz więcej ludzi. Projektant wnętrz jest osobą, jaka zajmuje się stworzeniem projektu plastycznego różnorodnych przestrzeni. Jednocześnie ten projektant zajmuje się także formą małej architektury oraz przestrzeniami wizualnymi.
By admin

Sporo tańsze wyposażenie własnej kuchni

9 lipca 2020 0
Aby mieć okazję urządzić odpowiednio swoje mieszkanie, chociażby wyłącznie kuchnię, trzeba wpakować sporo gotówki. Więc to pewnie zrozumiałe, że jeżeli nie śpimy pieniędzmi, oglądamy się generalnie za wszelkie rodzaju sposobami dzięki którym będziemy mieli okazję wreszcie urządzić własną kuchnię, lecz przy tym nie spłukać się w 100%. To stosunkowo ciężkie do całkowitego osiągnięcia, jednakże zapewne wszyscy czytelnicy tego tekstu wiedzą jak niesamowicie istotną rzeczą jest czytanie takowych artykułów.
By admin