Tag: danie

danie

Zakąska genialnym zapoczątkowaniem lub dodatkiem smacznego karczku pieczonego.

30 kwietnia 2019 0
Zakąską może być każde danie. Całość zależy jedynie od tego dla jak wielu ludzi podajemy, czy ma być serwowana w ciepłej czy zimnej formie oraz co postanawiamy podać jako główną strawę. Znaczące mimo wszystko jest również to, czy stanowi danie, czy dodatek do niego. Jak określenie pokazuje przekąska, to niewielka część posiłku, która winna wzbudzić kubki smakowe i wyostrzyć głód.
By admin

Przygotowywanie posiłków na parze – o czym warto wiedzieć?

3 października 2018 0
Gotowanie na parze to jedna z tych rzeczy, o jakich wszyscy słyszeli i wszyscy mają jakąś opinię w tym temacie. Z tej przyczyny, wokół tego sposobu przyrządzania dań narosło wiele mitów. Tymczasem gotowania na parze trzeba wypróbować samemu. Wiele rzeczy przemawia za tym, by robić danie nad parą, a nie w samej cieczy. Co warto wiedzieć o gotowaniu na parze?
By admin

Szukasz pysznej restauracji we Wrocławiu? Sprawdź rankingi dostępne w sieci

3 października 2018 0
Obecnie ludzie coraz entuzjastyczniej wychodzą na miasto, żeby spotkać się z rodziną i przy okazji zjeść dobre danie. Odwiedzanie kawiarni jest coraz bardziej Powszechne i używamy to, jako istotny element życia towarzyskiego. Przez to właściciele tego typu miejsc przykładają sporo uwagi, żeby spełniać pragnienia swych klientów i bezustannie pozyskiwać kolejnych.
By admin