Tag: nieruchomości

nieruchomości

Na co należy zwrócić uwagę w przypadku kupowania mieszkania? Sprawdzamy jakie warunki musi spełniać mieszkanie o dobrym standardzie.

4 grudnia 2018 0
Dzisiejszy rynek nieruchomości dostarcza wiele rozwiązań, dzięki czemu każda z osób może nabyć mieszkanie które będzie spełniać wszystkie standardy. Wybierając kupno domu wartowałoby szczególnie zwrócić uwagę na to, czy jego cena faktycznie jest odpowiednia w stosunku do standardu danej nieruchomości. Osoby, które nie mogą dokładnie ocenić wartości mienia dobrze byłoby aby skorzystały z profesjonalnej wyceny nieruchomości.
By admin

Jak można zarządzać nieruchomością? Czym to jest? Czym to się różni od standardowego administrowania nieruchomością?

15 listopada 2018 0
Zarządzanie nieruchomościami to faktycznie większy zakres czynności niż zwyczajne administrowanie. Rolą takiego zarządcy jest aktywne zarządzanie majątkiem właściciela, który ulokowany jest w nieruchomości, natomiast administrowanie to ogólnie prowadzenie aktualnych czynności, jakie są związane z obsługą nieruchomości.
By admin

Postępowanie dotyczące ustanowienia granic jest procesem skomplikowanym, wymagającym fachowej wiedzy i doświadczenia geodety

3 października 2018 0
Pierwsze punkty graniczne były z reguły granicami naturalnymi. W zapisach ksiąg dawnych, własność nieruchomości określana była według punktów w terenie np. lewym brzegiem rzeki, aż do drogi prowadzącej do młyna i dalej brzegiem lasu etc.. Uprawiając ziemię, kamienie które przeszkadzały podczas prac polowych, rolnicy okładali na miedzę pomiędzy własnościami i tak sąsiedzi jednomyślnie tworzyli punkty graniczne. Innym sposobem ustalenia linii granicznej własności, było sadzenie drzew i krzewów na granicy.
By admin

Jak wyeliminować wilgoć?- hydroizolacje oraz odgrzybianie pomieszczeń, jako najefektywniejsze rozwiązania

3 października 2018 0
Wilgoć w pomieszczeniach bez wątpienia stanowi duży, jaki może odbić się nie tylko na walorach wizualnych budynku, ale także na zdrowiu a także samopoczuciu mieszkańców. Wilgoć ma bardzo niekorzystny wpływ na układ oddechowy, a gdy problem zaczyna się rozrastać, na ścianach można dostrzec nawet grzybową narośl, jaka jest uciążliwa do usunięcia.
By admin