Tag: ochrona

ochrona

Jakie rodzaje kamer występują w systemach monitoringu

3 marca 2020 0
Jednym z kluczowych elementów dzisiejszych systemów monitoringu są kamery. To one umożliwiają śledzić i nagrywać obraz, a dzięki ich zaawansowaniu technicznemu dostajemy materiał wysokiej jakości. Swego czasu wykorzystywano kamery czarno-białe, teraz są to znacznie lepsze urządzenia, dające doskonałą jakość materiału, jak również świetną czułość.
By admin

Ocena oddziaływania na środowisko przeróżnego przedsięwzięcia ma wielkie znaczenie dla chronienia środowiska

18 lutego 2020 0
Ocena oddziaływania na środowisko jest ważnym instrumentem ustawowym dotyczącym chronienia środowiska. Rozporządzenie to pozostało wydane przez Radę Ministrów, zaś dotyczy rozmaitych przedsięwzięć, dla jakich wymagana jest ocena wpływania na otoczenie i wydanie orzeczeń o środowiskowych uzależnieniach.
By admin

Bezpieczeństwo w obecnych czasach – w jaki sposób można je sobie oraz swojej rodzinie skutecznie zapewnić?

4 listopada 2019 0
Niestety, współcześnie nikt nie może do końca czuć się bezpiecznie. Bardzo często słyszy się o napadach, zabójstwach bądź gwałtach. Trzeba pamiętać, że czasami to właśnie osoby z bliskiego otoczenia są źródłem niebezpieczeństwa. Wielu gwałcicieli jest znajomymi swoich ofiar. Współczesny człowiek powinien skutecznie zadbać o bezpieczeństwo własne oraz swoich najbliższych. W jaki sposób?
By admin

Bezpieczeństwo dla wielu z nas to podstawa

25 czerwca 2019 0
Jeśli prowadzimy firmę, to chcemy posiadać pewność, iż jest ona bezpieczna, że nikt niepowołany nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, że nie wyrządzi szkód na naszym mieniu. Natomiast w sklepach prezesi chcą mieć gwarancję, iż kontrahenci zapłacą za wszystko co wezmą i iż nie będzie u nich najmniejszych kradzieży. Właśnie przez to coraz częściej zatrudniana jest ochrona.
By admin

Agencja ochrony będzie strzegła naszego dobytku

3 października 2018 0
Agencja ochrony mieści się głównie w firmach. Uwielbiamy zaznaczyć, że nasz dobytek jest bezpieczny i że nikt nie próbuje się do niego dobrać, w momencie naszej nieobecności. Przez to właśnie w firmach przeważnie najmowana jest agencja ochrony. Są to osoby, które głównie przebywają w wyznaczonym miejscu, oglądają zapisy z kamer, sprawdzają osoby wchodzące oraz wypuszczane, a również raz na jakiś okres wykonują obchód, aby zobaczyć czy wszystko jest w porządku, zwłaszcza nocą, gdy przedsiębiorstwo jest zamknięte.
By admin