Tag: ochrona

ochrona

Ocena oddziaływania na środowisko przeróżnego przedsięwzięcia ma wielkie znaczenie dla chronienia środowiska

18 lutego 2020 0
Ocena oddziaływania na środowisko jest ważnym instrumentem ustawowym dotyczącym chronienia środowiska. Rozporządzenie to pozostało wydane przez Radę Ministrów, zaś dotyczy rozmaitych przedsięwzięć, dla jakich wymagana jest ocena wpływania na otoczenie i wydanie orzeczeń o środowiskowych uzależnieniach.
By admin

Bezpieczeństwo w obecnych czasach – w jaki sposób można je sobie oraz swojej rodzinie skutecznie zapewnić?

4 listopada 2019 0
Niestety, współcześnie nikt nie może do końca czuć się bezpiecznie. Bardzo często słyszy się o napadach, zabójstwach bądź gwałtach. Trzeba pamiętać, że czasami to właśnie osoby z bliskiego otoczenia są źródłem niebezpieczeństwa. Wielu gwałcicieli jest znajomymi swoich ofiar. Współczesny człowiek powinien skutecznie zadbać o bezpieczeństwo własne oraz swoich najbliższych. W jaki sposób?
By admin

Bezpieczeństwo dla wielu z nas to podstawa

25 czerwca 2019 0
Jeśli prowadzimy firmę, to chcemy posiadać pewność, iż jest ona bezpieczna, że nikt niepowołany nie dostanie się na jej teren, a co się z tym łączy, że nie wyrządzi szkód na naszym mieniu. Natomiast w sklepach prezesi chcą mieć gwarancję, iż kontrahenci zapłacą za wszystko co wezmą i iż nie będzie u nich najmniejszych kradzieży. Właśnie przez to coraz częściej zatrudniana jest ochrona.
By admin

Agencja ochrony będzie strzegła naszego dobytku

3 października 2018 0
Agencja ochrony mieści się głównie w firmach. Uwielbiamy zaznaczyć, że nasz dobytek jest bezpieczny i że nikt nie próbuje się do niego dobrać, w momencie naszej nieobecności. Przez to właśnie w firmach przeważnie najmowana jest agencja ochrony. Są to osoby, które głównie przebywają w wyznaczonym miejscu, oglądają zapisy z kamer, sprawdzają osoby wchodzące oraz wypuszczane, a również raz na jakiś okres wykonują obchód, aby zobaczyć czy wszystko jest w porządku, zwłaszcza nocą, gdy przedsiębiorstwo jest zamknięte.
By admin