Tag: potrawa

potrawa

Chcesz się odchudzać, ale nie masz czasu przygotowywać specjalnych potraw? Istnieje rozwiązanie optymalne dla ciebie!

6 lutego 2020 0
Coraz więcej osób chce się zdrowo odżywiać oraz pozbywać nagromadzonych kilogramów. Z pewnością powiedzą, że nie jest to taka łatwa sprawa, jak potrafi wydawać się na pierwszy rzut oka. Wyjątkowo istotne jest, by spożywać jedynie te produkty, które przewiduje konkretna dieta, nie wolno podjadać między posiłkami, jak też należy zapewnić sobie należytą dawkę ruchu. Czasem nie jest łatwo tego wszystkiego przypilnować.
By admin

Zakąska genialnym zapoczątkowaniem lub dodatkiem smacznego karczku pieczonego.

10 października 2019 0
Przystawką może być każde danie. Całość zależy wyłącznie od tego dla ilu ludzi podajemy, czy ma być serwowana w ciepłej czy chłodnej formie oraz co zamierzamy zaserwować jako główną potrawę. Znaczące mimo wszystko jest także to, czy stanowi strawę, czy dodatek do niego. Jak nazwa pokazuje przystawka, to mała część pokarmu, która powinna pobudzić kubki smakowe i wyczulić smak.
By admin

Jedzenie „na mieście” – co należy brać pod uwagę wybierając odpowiednią restaurację?

26 września 2019 0
Dzisiaj dużo więcej osób decyduje się na spożywanie posiłków „na mieście”. Jest to spowodowane przeważnie bardzo błyskawicznym tempem życia, jakie sprawia, że nie ma się czasu na samodzielne gotowanie i woli się zjeść potrawę zrobioną przez kogoś innego. Poza tym, jedzenie w restauracjach jest często remedium na brak uzdolnień kulinarnych lub chęci gotowania. Pójście do restauracji jest również aktualnie bardzo powszechną formą rozrywki.
By admin