Tag: umowa

umowa

Co robi tłumacz przysięgły

24 listopada 2019 0
Wiele firm w naszym kraju posiada kontakty gospodarcze z firma zagranicznymi – jest to rzecz jasna efekt swobodnego przepływu pieniędzy w ramach Unii Europejskiej i innych ekonomicznych układów. O ile dwie działalności z różnych państw podpisują ze sobą umowę, potrzebne jest wykreowanie 2 wersji – w obu mowach. Tego sortu papiery muszą być przekładane przez fachowców, którzy mają wymagane uprawnienia zawodowe.
By admin

Wynajęcie mieszkania pierwszy raz nie musi stanowić kłopotu, jeżeli zaznajomimy się z kilkoma poradami na ten temat

9 czerwca 2019 0
Posiadanie własnego mieszkania to marzenie wielu osób. Z reguły przeszkodę w jego realizacji stanowią pieniądze. W obliczu opisanej sytuacji, gdy po prostu nie stać nas na zakup mieszkania, rozwiązaniem jest wynajem stancji. Jeżeli po raz pierwszy interesuje nas ta tematyka, opłaca się po pierwsze zaznajomić się z kilkoma poradami, żeby uniknąć możliwych trudności.
By admin

Agencja ochrony będzie strzegła naszego dobytku

3 października 2018 0
Agencja ochrony mieści się głównie w firmach. Uwielbiamy zaznaczyć, że nasz dobytek jest bezpieczny i że nikt nie próbuje się do niego dobrać, w momencie naszej nieobecności. Przez to właśnie w firmach przeważnie najmowana jest agencja ochrony. Są to osoby, które głównie przebywają w wyznaczonym miejscu, oglądają zapisy z kamer, sprawdzają osoby wchodzące oraz wypuszczane, a również raz na jakiś okres wykonują obchód, aby zobaczyć czy wszystko jest w porządku, zwłaszcza nocą, gdy przedsiębiorstwo jest zamknięte.
By admin

Jak zdobyć trafną poradę prawnika i dokąd się po nią udać?

3 października 2018 0
Rozległe przepisy prawne albo strach przed konsekwencjami związanymi z jego nieznajomością sprawia, że wiele osób idzie do prawnika po porady prawne. W dużych miejscowościach jest zwykle sporo kancelarii, są też miejsca, które udzielają porad prawnych za darmo. W sieci funkcjonuje również kilka stron czy forów internetowych, na których możemy opisać naszą sytuację czy po prostu zasięgnąć porady i dostać odpowiedź.
By admin