Tag: woda

woda

Podstawowe modele zbiorników stosowane w firmach i gospodarstwach domowych

26 stycznia 2019 0
Przemysłowe zbiorniki, zrobione ze stali czy tworzyw sztucznych coraz powszechniej się wykorzystuje w wielu gospodarstwach domowych i firmach. Przeważnie wykorzystywane są różnego rodzaju zbiorniki na ścieki, stosowane wszędzie tam, gdzie nie będzie możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej. Pojemność tego typu zbiorników jest zależna od zużycia wody przez użytkowników budynków, wylicza się ją w prosty sposób mnożąc dzienne zużycie wody razy czas między wypróżnieniami.
By admin

Ocena oddziaływania na środowisko przeróżnego przedsięwzięcia ma wielkie znaczenie dla chronienia środowiska

3 października 2018 0
Ocena oddziaływania na otoczenie jest ważnym instrumentem prawnym dotyczącym chronienia środowiska. Rozporządzenie to zostało przekazane przez Radę Ministrów, a dotyczy różnorodnych przedsięwzięć, dla jakich żądana jest diagnoza oddziaływania na otoczenie oraz wydanie orzeczeń o środowiskowych uwarunkowaniach.
By admin

Zbiorniki na wodę 1000 l mają szansę okazać się przydatne

3 października 2018 0
Na osamotnionych obszarach mogą się sprawdzić zbiorniki na wodę 1000 l
Gdy zamieszkujemy na jakimś odludziu, gdzie mamy bardzo daleko do pobliskiego miasta i mamy pewność, że w razie braku w dostawie wody, ciężko będzie nam robić jej dobre zapasy, to musimy poszukać odmiennego rozwiązania. Odpowiednie ma możliwość się tutaj okazać zainwestowanie w zbiorniki na wodę 1000 l wtenczas będziemy posiadali pewność, że mamy właściwy zapas wody, z którą nie ma prawa się nic stać, a która ma szansę być w takich zbiornikach przechowywana przez spory okres.
By admin